Read the Official Description

SIMT Valdančiosios švietimo tinklas (VYRAI) siūlo vykdomasis Programs atrinktos bendrovės. Tinklo dėmesys skiriamas įmonėms, kurios nusprendė suteikti jų vadovai su state-of-the-art vykdomosios švietimo. Kursus mokymo programos yra sukurtos SIMT ir eiga kompanijų partneryste.

SIMT Valdančiosios švietimo tinklas pradėjo veikti sėkmingai 2002 metais. Pirmas VYRAI yra šešios bendrovės tinklo, pagrįsto Štutgarto regione: "Alcatel", Behr, Festo, Mahle, Trumpf. 2003 m. antrąjį vyrai pradėjo su šios bendrovės: KĆ ¤ rcher ir Freudenberg. Fischerwerke, Kerno-LIEBERS, Leitz ir Schuler tapo antrojo VYRAI 2004 metais. 2005 m. Lapp Holding AG "ir LGI Logistics Group International GmbH" prisijungė prie antrojo tinklo. 2007 m. trečiojo vyrai pradėjo su ebm-papst, EDAG, Marquardt, Metabowerke, MW Zander, Ritter, ir ligonių. Kai kurie iš pirmiau minėtų bendrovių, yra pasaulio rinkos lyderis savo verslo srityje.

SIMT mokymo metodai yra labai orientuota į atvejo studijas. Planavimas, priežiūra ir parama atvejų yra padaryta atveju koordinatorius. Naudojant atveju metodas parsiunčia dėmesį integruoto požiūrio į problemų sprendimą, taip pat išsamią mokymosi ir įgyvendinimo metodikos žinių. Kursus dažniausiai mokoma anglų kalba. VYRAI prižiūri reguliariai valdymo komitetas. Šis komitetas garantuoja aukštą kokybę programos.

Temos: Strateginio valdymo ir globalizacijos, inovacijų valdymo, organizacinės plėtros, valdymas ir tiekimo grandinės, Finansų ir apskaitos tvarkymas Strateginių pokyčių

SIMT korporacijos vykdomasis programose atsižvelgiama kiekvienos kompanijos unikalių savybių, aplinkos ir strategijas į nuodugniai apsvarstyti. Be to, programos yra rengiamos glaudžiai bendradarbiaujant su kliento HR departamentas suteikti didelę nuorodos į konkrečias tvarkymo plėtros strategijas. Dėl to, programa yra aiškiai sutelktas į konkrečius poreikius atskirų organizacijos ir tampa lemiamas veiksnys jo tvarų sėkmės.

Program taught in:
Anglų

See 2 more programs offered by SIMT - Stuttgart Institute of Management and Technology »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
Application deadline

Spal 2019