Read the Official Description

Gateway School Of English siūlo visus metus jaunesnių programų studentams nuo 13 iki 17 metų amžiaus. Mes siūlome grupines programas, taip pat programas atskiriems studentams, kurie nenori keliauti su grupe.

Mes siūlome gyvenamosios patalpos pasirinkimą ("Junior Residence", įsikūrusiame tik 50 metrų nuo paplūdimio ir tik 100 metrų nuo Maltos vandens parko "Splash"

GSE taip pat siūlo visą socialinę veiklos programą, kad jaunesni studentai galėtų maksimaliai išnaudoti savo laisvalaikį Maltoje. Mes siūlome laisvalaikio užsiėmimus, kultūrinę veiklą, tokią kaip apsilankymai istorinėse vietose, paplūdimio renginiai, sporto renginiai, vandens sportas ir daugelis kitų ekskursijų, dėl kurių jaunesniųjų studentų anglų kalbos patirtis su mumis bus įsimintina.

Jaunimo grupės kelionių paketai:

Mes taip pat turime mažų ir sezono specialių paketų (ištisus metus) su / be veiklos, skirtos jaunesniems moksleiviams, keliaujantiems su savo mokytojų / grupės lyderiu Maltoje. Mes siūlome apgyvendinimą viešbutyje ir apgyvendinimą šeimoje 5-10 minučių pėsčiomis nuo mokyklos.

Program taught in:
Anglų
Last updated February 24, 2018
Šis kursas yra
Start Date
Open Enrollment
Duration
Price
- Patikrinkite programos aprašymą išsamioms kainoms.
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date