Gateway School Of English siūlo visus metus jaunesnių programų studentams nuo 13 iki 17 metų amžiaus. Mes siūlome grupines programas, taip pat programas atskiriems studentams, kurie nenori keliauti su grupe.

Mes siūlome gyvenamosios patalpos pasirinkimą ("Junior Residence", įsikūrusiame tik 50 metrų nuo paplūdimio ir tik 100 metrų nuo Maltos vandens parko "Splash"

GSE taip pat siūlo visą socialinę veiklos programą, kad jaunesni studentai galėtų maksimaliai išnaudoti savo laisvalaikį Maltoje. Mes siūlome laisvalaikio užsiėmimus, kultūrinę veiklą, tokią kaip apsilankymai istorinėse vietose, paplūdimio renginiai, sporto renginiai, vandens sportas ir daugelis kitų ekskursijų, dėl kurių jaunesniųjų studentų anglų kalbos patirtis su mumis bus įsimintina.

Jaunimo grupės kelionių paketai:

Mes taip pat turime mažų ir sezono specialių paketų (ištisus metus) su / be veiklos, skirtos jaunesniems moksleiviams, keliaujantiems su savo mokytojų / grupės lyderiu Maltoje. Mes siūlome apgyvendinimą viešbutyje ir apgyvendinimą šeimoje 5-10 minučių pėsčiomis nuo mokyklos.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 11 daugiau kursų Gateway School Of English »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Price
- Patikrinkite programos aprašymą išsamioms kainoms.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date