JK A lygio

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Cardiff Sixth Form College mes siekiame, kad mūsų mokiniai iš tiesų aistringai mokytųsi. Mūsų mokymas siekia, kad studentai galvoja apie save. Manome, kad tai išskiria mūsų moksleivius nuo minios, todėl puikūs rezultatai pasiekiami praėjusiais metais.

Toliau pateikiamas trumpas įvadas į JK A lygio sistemą, mūsų pačių A lygio programą ir kaip geriausiai pasirinkti A lygio dalykus. Informacija apie auklėjimo kursus, kuriuos siūlome koledže, galima rasti mūsų departamentų puslapyje.

Norėdami išsamiai išnagrinėti visus studentų pasirinktus dalykus, atsisiųskite mūsų Akademinio vadovo kopiją.

UK A-LYGMENYS - AS IR A2

Vienas iš didžiausių Didžiosios Britanijos švietimo sistemos privalumų yra A lygio (taip pat žinomas kaip GCE pažangių lygių). A lygmenys suteikia studentams galimybę specializuotis savo pasirinktuose dalykuose prieš universitetą.

Didžiosios Britanijos universitetai dažniausiai nori aukštesnės kvalifikacijos lygį, nes "A lygio" mokymo programose labai ištirti pasirinktus dalykus. Tai yra idealus standartas pradedant JK laipsnio kursą. Daugelis lygiaverčių kvalifikacijų nesuteikia palyginamos įžvalgos ir dažnai vertinamos kaip antrinės.

Velse A lygis yra suskirstytas į du skyrius - AS lygį ir A2 lygį. "AS-Level" yra papildoma kvalifikacija, kuria siekiama pasiūlyti aukštesnę įvažiavimą į jūsų pasirinktą dalyką. A2 lygis išsamiai išnagrinėja temas, remiantis AS-lygio pasiekta pažanga. Abu lygmenys gali veikti kaip savarankiškos kvalifikacijos, tačiau A2 lygis gali būti įvestas tik tada, kai pasiekta AS lygio kvalifikacija pasirinktoje dalyko dalyje.

A-LEVELS " Cardiff Sixth Form College

Studentai turėtų galėti pasirinkti iš daugybės A lygių. Per dažnai mokyklos ir koledžai reikalauja, kad studentai galėtų rinktis iš ribotos temos, kad atitiktų tvarkaraščių sudarymo reikalavimus. Manome, kad tai neatitinka mūsų studentų interesų. Cardiff Sixth Form College siekia suteikti savo studentams laisvę pasirinkti bet kokį dalykų derinį, kurį jie nori, ir parengti tvarkaraštį apie jų individualius poreikius. Jei nesate tikri, kokie A lygio lygiai jums tinka, Cardiff Sixth Form College siūlo ekspertų patarimus karjeros specialistams. Norėdami sužinoti daugiau, žiūrėkite toliau pateiktą skyrių "Teisingas sprendimas".

Cardiff Sixth Form College suteikia kiekvienam mokiniui kuo daugiau laiko mokytojams. Studentai gauna nuo 24 iki 30 valandų per savaitę pagal suplanuotą klasę. Be to, mes organizuojame pamokymus ir studijų sesijas, kad atitiktų kiekvieno besimokančiojo poreikius. Mūsų mokytojų ir studentų santykis siekia 1: 7 - daug didesnis už šalies vidurkį. Kiekvienas studentas gauna individualų dėmesį ir mentorystę.

Mūsų "A" lygio programa taip pat papildyta mūsų išsamiomis papildomo ugdymo programomis. Daugiau informacijos rasite mūsų " Sodrichto" puslapyje.

TEISINIO SPRENDIMO PARENGIMAS

Gali būti sunku pasirinkti, ką studijuoti A lygyje. Reikia laiko ir minties, ir jūs galite turėti prieštaringų idėjų. Kaip ir visi sprendimai, turite pasiekti pusiausvyrą. Svarbu, kad jūs suprastumėte visą išsamią informaciją apie tuos dalykus, kuriuos pasirinksite, ir jų būsimos karjeros pasirinkimo pasekmes. Šios gairės turėtų padėti:

  • Pirmiausia ir svarbiausia; apsvarstykite, kuriuos dalykus jus domina. A-lygiai reikalauja laiko ir atsidavimo - ir laikas ir atsidavimas kelia susidomėjimą. Net sunkiausios problemos gali būti džiaugsmingos, kai jaučiatės dėl to, ko mokote, aistra - todėl galvokite apie tai, ką jums patinka!
  • Antra, paimkite savo stipriąsias puses. Ar tu gerai esė raštu? Ar jūs mėgstate spręsti problemas? Ar turite artimą skaičių? Pasitikėkite savo sugebėjimais ir išvenkite tų sričių, kuriose jūs kenčiate.
  • Trečia, pagalvokite apie ateitį. Kur norite būti per 10 ar 20 metų? Kai kurios disciplinos tikisi tam tikrų dalykų. Pavyzdžiui, medicinoje reikalaujama bent dviejų mokslo disciplinų, įskaitant chemiją. Todėl, jei norite būti gydytoju, jūs turėtumėte apsvarstyti galimybę pasirinkti mokslus "A" lygyje. Jei nesate tikri, kokie dalykai yra reikalingi jūsų karjeros pasirinkimui, prašome kreiptis į mūsų ekspertų karjeros departamentą ar priėmimo grupę.
Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 2018

Apie mokyklą

Cardiff Sixth Form College was founded in 2004. As a small, private tutorial college, we were dedicated to pioneering a new approach. Combining small class sizes, excellent teaching and individual att ... Skaityti daugiau

Cardiff Sixth Form College was founded in 2004. As a small, private tutorial college, we were dedicated to pioneering a new approach. Combining small class sizes, excellent teaching and individual attention for each student; we believed in nurturing potential - and the results were first class. Skaityti mažiau