Ispanijos vidaus kursai įmonėms

114967_foto-junta.jpeg

Bendradarbiaudami su kiekvieno kliento žmogiškųjų išteklių komanda, Think in Spanish dizaino kursus. Todėl mūsų programos apima ne tik bendrąją ir verslo ispanų kalbą, bet ir kitus aspektus, kuriais siekiama užtikrinti, kad darbuotojai įgytų laisvą ir veiksmingą ispanų kalbos mokėjimą, atsižvelgiant į kiekvienos bendrovės pagrindines interesų sritis, atsakomybę ir įmonės kultūrą.

Mūsų pasirinktiniuose kursuose ypatingas dėmesys skiriamas tarpkultūrinės kompetencijos, kuri yra esminis profesinės ir korporacinės sėkmės įgūdis globalizuotoje verslo aplinkoje, svarbai.

Kalbant apie mūsų mokymo metodus, mūsų kursai suteikia galimybę praktikuoti ispanų kalbą realiose situacijose. Kiekviena programa natūraliai apima laiką klasėje, skirtą keturiems bendravimo įgūdžiams (kalbėjimui, klausymui, skaitymui ir rašymui) tobulinti, naudojant pristatymus, susirašinėjimą, protokolus, pranešimus, konkursus, socialinę terpę ir kt., Ypatingą dėmesį skiriant gramatikai, žodynui, tarimui. intonacija ir bendroji bei korporacinė kultūra. Be to, mes įtraukiame užsiėmimus į realias profesines situacijas, lydėdami ir auklėjant specialistus įvairiose kasdienėse situacijose ir užduotyse, leisdami mums stebėti progresą, optimizuoti mokymąsi ir maksimaliai išnaudoti panardinimo galimybes.

120814_congresos1copia.jpg

„Palacio de Congresos y Exposiciones“ Leone

Programa mokoma:
  • Anglų
  • Ispanų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Think in Spanish »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 11, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
Price
- Registracijos rezervacija: 300 €. Norėdami sumokėti už mokslą, susisiekite su mumis.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date