Mokymasis CEU UCH reiškia universiteto pasirinkimą, kuris skiriasi tiek „ką“, tiek „kaip“. Mes siūlome patirties ir naujovių derinį. Tai yra iš tikrųjų tarptautinis ir dar stiprios vietos šaknys. Trumpai tariant, mes galime Jums pasiūlyti viską, ko reikia, kad būtumėte tai, ko norite.


Kas mus daro kitaip?

1. Dvikalbis mokymas

Jei norite mokytis tiek anglų, tiek ispanų kalbomis ir sustiprinti savo būsimą profesinį profilį, galite mokytis pirmųjų studijų metų anglų kalba ir tada baigti likusį laipsnį ispanų kalba. Tam tikri mokymosi maršrutai atitinka skirtingus poreikius:

 • Studentams, kurie nėra gimtoji ispanų kalba: pirmųjų metų studijų programa yra visiškai anglų kalba, išskyrus 18 ECTS kreditų (kuriuos atliksite antrus metus). Vietoj šių 18 ECTS kreditų per pirmuosius metus, jūs gausite ispanų kalbos modulį, kuris padės Jums pasiruošti studijoms ispanų kalba.
 • Vietiniams ispaniškai kalbantiems studentams: pirmųjų metų studijų programa yra visiškai anglų kalba, išskyrus 18 ECTS kreditų, kurie bus vykdomi ispanų kalba.

2. Tikrojo žvalgymo į daiktus laipsnis

Pramoninis dizainas yra disciplina, susijusi su visų mus supančių prekių kūrimu ir plėtra. Jei turite klausos protą, jei kada nors susimąstėte, kodėl objektas buvo pagamintas tam tikru būdu, arba jei įdomu, kas daro aplinkinius dalykus, pvz., Jūsų telefoną, trenerius, dviratį ar kėdę? Atsakymą rasite šiuo klausimu. Pramoniniai dizaineriai yra tie, kurie pirmą kartą įsivaizduoja ir tada formuoja visus žmonijos pasaulyje esančius objektus, nuo jūsų automobilio, kuriuo važiuojate į šakutę, kurią valgote.

3. Pirmoji universiteto dizaino mokykla

Valensijos regione pagamintas pramoninis dizainas turi plačią nacionalinę ir tarptautinę prestižą. Mūsų „Dizaino mokykla“ buvo pirmoji, kuri siejasi su universitetu, ir mūsų rekordas yra toks, kad daugelis žinomų tarptautinių dizainerių yra mokyklos absolventai. Daugelis jų dirba Valensijoje, kurdami dizainus, naudojamus visuose keturiuose pasaulio kampeliuose.

4. Profesinis dėmesys

Mokykla glaudžiai bendradarbiauja su įmonėmis, kurios gali būti mūsų studentų karjeros paleidimo priemonės. Mokykloje taip pat yra patrauklus darbuotojų derinys: labai patyrę dėstytojai dalijasi paskaitų kambariais su jaunesniais absolventais, ir šis mišinys suteikia puikių idėjų.

5. Realaus pasaulio dėmesys

Pasaulis pasikeitė ir taip pat pasikeitė būdas, kaip ateities dizaineriai, kaip jūs, turi būti išsilavinę. Štai kodėl gausite praktinį ir realiam pasauliui taikomą išsilavinimą nuo pirmos dienos, su papildomomis programomis ir pažymėjimais, kurie padės jums pradėti savo karjerą geriausiu įmanomu būdu, kai baigsite.

 • Padidinkite savo profesinius įgūdžius: laipsnio metu jums reikės naudoti IT priemones, kurias dabar naudoja pramonės specialistai. Tačiau ne tik jūs baigsite, žinodami, kaip juos naudoti, bet ir galėsite įrodyti, kad šie įgūdžiai yra pažymėjimai: produkto dizaino įrankių sertifikatas (150 valandų: „Autocad“, „Rhinoceros 3DPhotoshop“, „V-Ray“ atvaizdavimas, „Catia“), sertifikatas Grafikos įrankiai (90 valandų: „Adobe Photoshop“, „Adobe Illustrator“, „Adobe InDesign“) ir internetinių ryšių ir dizaino įrankių sertifikatas (90 valandų: „Adobe Flash“, „WordPress“).
 • Jūsų projekto portfelis : mums labai svarbu, kad visi mūsų studentai baigtų savo projektų portfelį: jų laipsnio metu vykdomų projektų rezultatus, pateiktus viename dokumente, kuris parodo mūsų absolventų įgūdžius daug efektyviau nei tradicinis CV. Tai daro mūsų absolventus labiau įsidarbinančius, nes portfelis geriau supranta savo sugebėjimus ir parodo, kaip jie iš tikrųjų yra.

„Portfelis - geriausias ištekliai karjerai pradėti.“

6. Tarptautinis aspektas

Kiekvieną dieną „CEU UCH“ jus supa daugiau nei 70 šalių studentai: globalizuotame pasaulyje, kuriame gyvename, tai yra didelis privalumas jums. Sukurti santykius ir sinergiją su žmonėmis iš viso pasaulio ir išplėsti savo akiratį. Būdamas CEU studentas, jums bus naudingos nemokamos ispanų kalbos pamokos, padėsiančios tapti tikrai tarptautinėmis.

7. Pasirinkite savo specializaciją

Per savo laipsnį, savo žinias ir įgūdžius ir didinkite, todėl galbūt norėsite įgyti vieną iš specialių diplomų bakalauro studijų metu: jie yra interjero dizaino, grafinio dizaino ir daugialypės terpės srityse. Paskaitos vyksta tame pačiame pastate ir įsitikiname, kad tvarkaraščiai yra suderinami. Tai gali būti tikras pliusas, kai norėsite pradėti savo karjerą po baigimo.


Kompetencijos

Bendrosios kompetencijos

 • GC1 Gebėjimas analizuoti ir sintezuoti informaciją, suteikti pagrindą efektyvesniam sprendimų priėmimui ir problemų sprendimui.
  Studentai, kurie pasiekia šią kompetenciją, galės rinkti, analizuoti ir sintezuoti atitinkamą informaciją, kad būtų galima nustatyti arba išspręsti teorines ar praktines problemas ir galiausiai sugebėti pateikti išvadas.
 • GC2 Gebėjimas dirbti kaip tarpdisciplininė komanda, derėtis ir pasiekti konsensusą.
  Studentai, kurie pasiekia šią kompetenciją, galės efektyviai atlikti komandas ir organizacijas, parodyti vadovavimą, derėtis, administruoti ir veikti kaip tarpininkas įgyvendinant susitarimus, kad būtų pasiektas teisingiausias ir tinkamiausias siūlomų tikslų sprendimas . Jie tai padarys, atidžiai ir pagarbiai prisidėdami prie siūlomų tikslų apibrėžimo, planavimo ir įgyvendinimo.
 • GC3 Gebėjimas tirti ir suburti skirtingų sričių žinias profesinėje praktikoje.
  Studentai, pasiekę šią kompetenciją, įgis gebėjimą apskritai apžvelgti problemas ir sprendimus bei sugebėti pasinaudoti įvairiomis žinių sritimis, kad nustatytų efektyviausius ir efektyviausius sudėtingų problemų sprendimus. Profesionalai, kuriems reikalinga šiuolaikinė visuomenė, turi žinoti apie pokyčių sudėtingumą ir todėl atsižvelgti į skirtingus kintamuosius, kad atrastų optimalų sprendimą.
 • GC4 Gebėjimas prisiimti atsakomybę už savo mokymąsi ir įsipareigojimą tobulėti.
  Studentai, kurie pasiekia šią kompetenciją, galės kurti ir įgyvendinti projekto planą, įvykdyti terminus, dirbti nuosekliai ir lanksčiai, numatyti ir įveikti kliūtis ir atlikti bet kokius projekto plano pakeitimus, kurie gali būti reikalingi, profesionaliai ir kvalifikuotai.
 • GC5 Gebėjimas prisitaikyti prie technologinių pokyčių. Jautrumas būtinybei atnaujinti žinias. Gebėjimas prisitaikyti prie naujų situacijų.
  Studentai, pasiekę šią kompetenciją, supras dabartinių situacijų realybę ir jų keliamus iššūkius, sutiks, kad pokyčiai yra nuolatiniai ir neišvengiami, žinos, kad visą gyvenimą trunkantis mokymasis yra būtinas, kad profesijos pokyčiai nuolat ir sparčiai vyktų ir kad tai tendencija taps vis akivaizdesnė, kai bus laikui bėgant.
 • GC6 Etinis ir profesinis sąmoningumas. Aktyvus pagarba žmonėms ir aplinkai. Profesinė etika. Siūlyti sprendimus, kurie atitiktų socialinius poreikius ir gebėjimą įvertinti jų poveikį.
  Studentai, kurie pasiekia šią kompetenciją, turės galimybę ieškoti tiesos per įvairias žinių sritis, susijusias su žmogaus prigimtimi ir asmeniniu orumu, kaip tai dalijasi visi vyrai ir moterys, ypatingą susirūpinimą dėl etinių ir moralinių pasekmių. Informuotumas ir pagarba išlaikyti tvarias gyvenimo sąlygas, ypač atsižvelgiant į aplinkosaugos aspektus.
 • GC7 Gebėti tinkamai ir efektyviai išreikšti save ispanų ir užsienio kalbomis.
  Studentai, kurie pasiekia šią kompetenciją, galės žodžiu ir raštu, taip pat anglų kalba, o kai kuriais atvejais - trečiąja arba ketvirtoji kalba, tinkamai ir veiksmingai išreikšti save.
 • GC8 Turėti gerai pagrįstas ir griežtas žinias apie šiuolaikinę visuomenę ir kultūrą.
  Studentai, pasiekę šią kompetenciją, įgis būdų, kaip suprasti ir vertinti šiuolaikinę visuomenę ir kultūrą, pagrįstą griežtu šiandienos pasaulio ir jo istorinių šaknų tyrimu, leidžiančiu jiems atsakingai dalyvauti visuomenėje.
 • GC9 Gebėti kritiškai suprasti ir analizuoti sudėtingus pasiūlymus, kontekste, kuriame jie vyksta.
  Studentai, pasiekę šią kompetenciją, galės atskirti, apibrėžti ir nustatyti ryšį tarp pagrindinių sąvokų ir patalpų, kuriomis grindžiamas bet koks argumentas, taip pat sugebėti apibendrinti ir perrašyti jų turinį kritiškai, nustatant juos moksliniuose politinis, organizacinis ar žiniasklaidos kontekstas, kuriame jie vyksta.

Specifinės kompetencijos

 • SC1 Įgūdžių įgūdžiai, apimantys žinias apie bendravimo būdus ir priemones bei jų vizualinio atvaizdavimo būdus ir sistemas (piešimo, pažangiosios ir specifinės programinės įrangos, leidybos projektavimo ir modeliavimo).
  Įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų abstrakčioms idėjoms ir koncepcijoms transformuoti į atpažįstamas formas dviem ar trimis aspektais.
 • SC2 Gebėjimas naudoti pagrindinius estetinius dizaino principus: spalva, forma, struktūra, erdvė ir tūris.
  Žinių apie objektų formą ir estetiką bei grafinį formatą gaminių kūrimui įgijimas ir naudojimas.
 • SC3 Gebėjimas pasirinkti medžiagas ir priimti gamybos sprendimus, atsižvelgiant į projektavimo problemas.
  Supratimas apie techninius medžiagų ir gamybos procesų aspektus, kaip reikalaujama kuriant naujus pramoninius produktus, projektavimo procesams.
 • SC4 Gebėjimas naudoti ir integruoti tarpdisciplinines žinias: meno ir dizaino istorija, dizaino teorija ir metodika, humanitariniai mokslai, ekonomika, rinkodara, produktų komunikacija, teisiniai klausimai, darbo organizavimas ir kt.
  Įsigijimas ir subalansuotas bei tinkamas žinių naudojimas, gautas iš įvairių disciplinų, susijusių su visais projektais, susijusiais su naujų pramonės produktų kūrimu.
 • SC5 Gebėti bendrauti su informacija, idėjomis, koncepcijomis ir sprendimais, susijusiais su problemomis, skirtingomis disciplinos perspektyvomis.
  Studentai, pasiekę šią kompetenciją, gebės pritaikyti savo įgūdžius ir turimus išteklius, kad galėtų bendrauti su kitais problemų sprendimo būdais ir veiksniais, kurie veikia visą produkto kūrimo procesą. Dizaino specialistas turi sugebėti veiksmingai bendrauti su visais su jų darbu susijusiais klausimais.
 • SC6 Projektavimo problemų rėmimas ir jų sprendimas: kondicionavimo veiksnių analizė, kriterijų apibrėžimas, naudojimo ir funkcijos įvertinimas, gebėjimas rasti alternatyvius projektavimo sprendimus ir įvertinti juos.
  Studentai, pasiekę šią kompetenciją, galės atlikti tyrimus, reikalingus kiekvienam pramonės projektui ir produktų kūrimo projektui, kuriame jie dalyvauja, reikalingų duomenų rinkimui ir interpretavimui.
 • SC7 Gebėti savarankiškai, profesionaliai ir kvalifikuotai atlikti naujoviškus projektus.
  Studentai, pasiekę šią kompetenciją, galės savarankiškai atlikti aukštos kokybės profesionalius projektus, kurie išsiskiria dėl savo novatoriškumo.
 • SC8 Estetinis ir kūrybinis suvokimas. Gebėjimas diegti naujoves.
  Studentai, kurie pasiekia šią kompetenciją, galės taikyti ir suburti įvairias disciplinines žinias, kad sukurtų kūrybingus ir novatoriškus produktus.
 • SC9 Gebėjimas eksperimentuoti.
  Studentai, pasiekę šią kompetenciją, galės naujomis ir sudėtingomis aplinkybėmis panaudoti įgytus gebėjimus eksperimentuoti su naujais naujų problemų sprendimais, užuot taikę tik anksčiau išmoktus sprendimus.
 • SC10 Gebėjimas kurti pramoninius projektus. Metodiniai, kultūriniai ir dizaino gebėjimai.
  Studentai, kurie pasiekia šią kompetenciją, galės priimti naujus produktus, naudodami turimas žinias ir savarankiškus metodinius bei kultūrinius gebėjimus, reikalingus tokiems projektams.
 • SC11 Gebėjimas valdyti projektavimo ir inovacijų procesą. Integracija į verslo strategijas.
  Studentai, pasiekę šią kompetenciją, galės vykdyti savo profesines pareigas platesniame verslo kontekste, sugebėdami integruoti savo veiklą su kita verslo veikla, ypač valdymo srityje. Kadangi dizainas yra vis svarbesnė verslo strategijos dalis, dizaino specialistai turi sugebėti integruoti ir valdyti savo veiklą, kad atitiktų verslo poreikius.
 • SC12 Konkurencingo ir novatoriško profesinio profilio įsigijimas, gebėjimas suprasti, pateikti ir pranešti apie naujausius dizaino pokyčius.
  Studentai, kurie pasiekia šią kompetenciją, supras ir geros produkto kūrimo svarbą, ir apie tai, kaip tai perduodama rinkoje.
 • SC13 Gebėjimas įgyvendinti novatorišką ir efektyvią komunikacijos strategiją ir suprasti jos vertę.
  Studentai, kurie pasiekia šią kompetenciją, turės teorinių ir praktinių išteklių savo kūrybiniam ir komunikaciniam gebėjimui bei įgūdžiams strateginėje analizėje panaudoti.
 • SC14 Gebėjimas vykdyti gaminių, paslaugų ir taikomųjų programų projektus skaitmeninėmis laikmenomis.
  Studentai, pasiekę šią kompetenciją, galės įgyvendinti savo projektavimo ir produktų kūrimo veiklą, naudodami naujas skaitmeninių medijų technologijas.


Karjeros galimybės

Profesionaliems dizaineriams yra įvairių karjeros galimybių. Viena iš galimybių yra turėti savo studiją, dirbančią kaip laisvai samdomas dizaineris , bet taip pat yra įdarbintas tam tikrame įmonės padalinyje .

Karjeros kryptys, nuo kurių dizaineriai atsižvelgia, priklauso nuo jų gaunamo mokymo ir įgūdžių, kuriuos jie įvertins tuo metu, kai atsiras ypatingų galimybių.

Dizainas įsitvirtino tam tikrose srityse ir atsirado specialybių, o tai atsispindi įvairių mokykloje prieinamų studijų programų turinyje.

Viena vertus, pramonės ar gaminių projektavimas susijęs su baldų, apšvietimo, transporto, žaislų, buitinių elektros prietaisų, pakuočių, avalynės ir kt.

Grafinis dizainas susijęs su pranešimų perdavimu per vaizdo žiniasklaidą. Tai gali apimti prekių ženklų, logotipų ar plakatų kūrimą, įmonių korporatyvinės tapatybės apibrėžimą, leidybos dizainą, pakuotės dizainą, iliustraciją, ženklus ir kt.

Mokyklos absolventų profesinis apibūdinimas yra bendrasis dizaineris: tas, kuris gali priimti projektus bet kurioje iš minėtų sričių ir todėl turi išsamesnį profesijos vaizdą.

Profesijos, kuriose būtų naudingas pramoninio dizaino inžinerijos ir gaminio dizaino bakalauro laipsnis, yra:

 • Produktai: pramoniniai ir strateginiai produktai
 • Pramonės sektoriai: baldai, apšvietimas, tekstilė, keramika, technologija, automobilių gamyba.
 • Produkto komunikacija: grafinis dizainas ir pakavimas.
Programa mokoma:
 • Anglų
 • Ispanų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų University CEU - Cardenal Herrera »

Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 15, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
6,784 EUR
Metinis mokymas (įtraukta į registraciją)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Diseñar. Es lo que hacen nuestros alumnos. Grado Diseño Industrial