Ispanijos klasių nyc

Bendroji informacija

7 locations available

Programos aprašymas

Išmokti kalbėti ispanų kalba: Prisijunk mūsų ispanų klases NYC pristatyti kaip patraukliai mokymo aplinkos aukštos kvalifikacijos ir patirties, gimtoji instruktorių, kurie padės jums kalbėti ispaniškai ne kartą! Enrol į Ispanijos pokalbio klasės arba pasirinkti iš žemiau kursus diapazone.

Dabar savarankiško mokymosi kursai: Sužinokite ispanų internete su tarptautiniu mastu pripažintą Prisijungė kalbos mokymosi platformą. Mokytis savo tempu ir tobulinti savo tarimą su unikaliu balso palyginimus technologijų pagalba.

KODĖL mokytis ispanų

Spanish yra vienas iš plačiausiai vartojamų kalbų pasaulyje. Tai yra oficiali kalba 22 šalyse ir antras pagal dydį gimtoji kalba visame pasaulyje. Mokantis kalbos, jums bus suteikta galimybė bendrauti su daugiau nei 400 milijonų žmonių.

 • Verslo žinodami, ispanų siūlo verslo galimybes spektrą, ypač švietimo, sveikatos priežiūros ir statybos pramonei, kurios tikėtis daug vietinių ispanų kalbančių darbuotojų. Mokymosi ispanų taip pat gali padaryti jums daugiau galimybių įsidarbinti ir pagerinti savo karjeros perspektyvas, didėjant poreikiui dvikalbių garsiakalbiai pasaulinėje prekyboje.
 • Kelionės: Mokymasis ispanų leidžia jums pasinerti į ispanų kultūrą ir bendrauti su vietiniais gyventojais, per savo kelionę. Venkite turistinių vietų; sustiprinti savo atostogų patirtį apsilankę vietos tik vietiniai gyventojai žino apie ir susidraugauti visame pasaulyje.
 • Kultūros Patirtis: ispanų yra žinomas dėl savo patrauklių kultūros, aistringų žmonių, skanios maisto, spalvingas ir gyvas Flamenco šokių ir daug daugiau. Sužinokite ispanų kalbą ir susipažinti su ispanų kultūra, tradicijomis, virtuvės ir fiestas!

Pagerinti bendrą COMMUNICATION

Pasirinkite iš mūsų kursus nuo intensyvaus reguliari savaitgalį, programinė įranga, virtualus ir daugiau dirbti iš visų keturių įgūdžių; skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir klausymo.

Geresnės darbo perspektyvos

Ispanijos įgūdžiai tampa vis svarbu ne darbo vietoje. Mūsų Verslo ispanų kalbos kursai ir ispanų kalbos pamokų gali padėti jums tapti labiau pasitikintys naudojant kalbą ir judėti į priekį savo karjerą.

PREPARE už bandymą

Nesvarbu, ar jūs ieškote keliauti į užsienį aukštojo mokslo arba imigracijos tikslais į ispanų kalbančiose šalyse, Eton institutas siūlo egzaminams kursus dele.

PASIRINKITE klasės OPTION jums geriausiai tiktų

Ispanų grupės KLASĖS

 • Interaktyvi panardinamieji metodai mokė patyrę gimtoji - 30 valandų kursas per 5 iki 7,5 savaites trukme - klasė dydis yra 12 vidurkio "visų lygių" reiškia, kad šis kursas yra šiuo metu ir datą kiekvienos kalbos lygio nuo pradedančiųjų viršų, atsižvelgiant į minimalų skaičių 4 mokiniams.

Kainos yra neįmanomas mokymosi medžiagą. Registracijos mokestis 30 $ taikoma visiems naujiems mokiniams. Visi kursai yra taikomos prieinamumą ir sąlygomis.

SPANISH privatus / pusiau privačių KLASĖS

Lankstus laikas ir vieta - nuo 1 iki 3 besimokančiųjų

Privačios klasės

 • Vienas su vienu klasės su specialiu instruktorius - Siuvėjo-made, kad atitiktų individualius poreikius - Lankstūs laikus ir vietą - Tipiškos kursai 20 valandų su imantis papildomų valandų galimybe grindžiamas būtinybe

Pusiau Privačios Klasės

 • 2-3 Besimokantieji - Galimybė užsakyti privačią klasę nedidelei grupei draugui ar kolegomis - Siuvėjo-made, kad atitiktų individualius poreikius - Lankstūs laikus ir vietą, kad atitiktų jūsų grupės 2-3 besimokantieji tvarkaraštį prašymu ne institutas - Tipiškos kursai 20 valandų su imantis papildomų valandų, remiantis poreikis Kainos apskaičiuoti neįskaitant mokymosi medžiagą variantą. Registracijos mokestis 30 $ taikoma visiems naujiems mokiniams. Visi kursai yra taikomos prieinamumą ir sąlygomis.

SPANISH virtualiosios klasės

 • Lengvas naudoti platforma, nėra techninių galimybių reikia - Galutinis lankstumas, platforma rasti kelis įrenginius - prisijungti prie grupės arba individualus sesiją pagal Jūsų poreikius - asmeniniai mokymosi su tarptautiniu kvalifikuoto instruktoriaus

SPANISH savarankiškas darbas KLASĖS

Pasiekite kitą lygį kalbų sėkmės jokiu su interaktyvių veiklą ir įdomus kultūros patarimų metu. Mūsų savarankiškas darbas internete kalbos programas tinka pradedantiesiems iki pažengusių garsiakalbius.

 • 60+ KALBOS viena platforma - Neribota interneto prieigos 12 mėnesių; išmokti keletą kalbų, arba specializuojasi vienoje
 • Vertingų kultūros Patarimai - Kultūros įžvalgos padidinti savo supratimą ir dėkingi kalba
 • LANKSTUS Komplektai - Pasirinkti tarp individualios ar kolektyvinės pakuotėje, kad geriausiai tiktų jūsų gyvenimo būdą poreikius
 • LEARN visur ir visada - Galima per keletą platformų (Desktop ir mobiliųjų įrenginių)
Paskutinį kartą atnaujinta May 2016

Apie mokyklą

Eton Institute is globally recognized as a leader in learning and development solutions, offering Professional Development Training, courses in over 100 Languages and Mobile Learning programs. With a ... Skaityti daugiau

Eton Institute is globally recognized as a leader in learning and development solutions, offering Professional Development Training, courses in over 100 Languages and Mobile Learning programs. With a dedicated team of professionals developing highly customized... Skaityti mažiau
Dubajus , Dubajus , Abu Dabis , Viena , Naujasis Delis , Honkongas , Niujorkas + 6 Daugiau Mažiau