International Foundation programa

Middlesex University Mauritius

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

International Foundation programa

Middlesex University Mauritius

Mūsų pamatas programa suteikia jums geriausią galimybę atvykti į studijų programoje Middlesex universiteto. Mes mokome mažų, specializuotų klases ir suteikti specialų individualią pagalbą, kad galėtų pasiruošti bakalauro lygio studijų. Žinoma, taip pat apima įvadas į studijų kursus siūlomų Middlesex Mauricijus.

Tarptautinis fondas programa yra vienerių metų supaprastintas Žinoma remiasi keturiais modulių, daugiausia dėmesio skiriant tam tikrai temai. Pagrindinė tema yra nustatytas kurso pradžioje ir remiasi realaus pasaulio scenarijus. Klasės yra mokoma specializuotos, kuriems lektoriai iš viso universitete.

Žinoma, bus:

  • Plėtoti savo mokymosi įgūdžius ir suteikti jums geriausią galimybę akademinės sėkmės
  • Pagerinkite savo anglų kalbos žinias ir plėtoti savo akademinius kalbos įgūdžius
  • Susipažinti jus su Middlesex universiteto kultūros ir britų švietimo sistemoje
  • Plėtoti savo pasitikėjimą ir savarankiško mokymosi įgūdžių
  • Jums automatinį progresavimą į per Middlesex studijų kursuose Sėkmingai baigus studijas.

Moduliai

akademinis rašymas
Šis modulis siekiama plėtoti savo skaitymo ir rašymo įgūdžius rengiant bakalauro lygio studijų ir supažindina jus su įvairių stilių ir tipų Akademinio rašymo.

Tyrimai ir pristatymas
Šis modulis suteikia jums galimybę sužinoti, kaip efektyviai dabartį ir ginčytis savo idėjas, tiek žodžiu ir raštu. Mokslinių tyrimų sritys bus susijęs su pagrindinės temos, o studentai bus sukurti įgūdžius, reikalingus kritiškai vertinti informacijos šaltinius.

Plėtoti savarankiško mokymosi
Šis modulis yra skirtas sukurti pagrindinius mokymosi įgūdžius, būtinus sėkmingai bakalauro studijų. Jūs turite galimybę kurti savo nepriklausomą gyvenimą, bendravimą, problemų sprendimo ir IT įgūdžius. Žinoma, taip pat pateikia įdomų įvadą į matematikos ir statistikos analizės ir pateikimo duomenis. Temos Apimamų virtualias mokymosi aplinkas ir internetą.

Integruotos Tema Remiantis Projektai
Šis modulis yra įtvirtinti akademinius įgūdžius sukurtas remiantis kitų trijų modulių per projektinę veiklą, taikant juos į atvejų tyrimus, kurie susiję su realaus gyvenimo scenarijus diapazone. Temų sritys apima verslo, IT, Socialiniai mokslai, globalaus pasaulio ir žiniasklaidos ryšius.

Anglų Reikalavimai

Žinoma, yra atvira studentams su IELTS 5,5 minimumo (arba lygiavertėmis pripažintas) ir yra skirtas studentams su tarpinis į išplėstinę lygio anglų kalba. Studentai kreipiasi dėl Mauricijaus miesteliu turėjo pasiekti minimalų kredito šešis (atitinkamai C klasės) mokykloje sertifikato lygiu.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Vas 2019
Duration
Trukmė
1 metai
Dieninės
Locations
Mauricijus - Vacoas-Phoenix, Plaines Wilhems District
Pradžia : Vas 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Vas 2019
Mauricijus - Vacoas-Phoenix, Plaines Wilhems District
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla