Interjero dizainas diplomas

The Florence Institute of Design International

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Interjero dizainas diplomas

The Florence Institute of Design International

INT des

Apžvalga

Diplomas programa yra įvadinis kursas į interjero dizaino. Ji suteikia studentams pradedantiesiems žinias interjero dizainas kartu su pagrindine informacijos srityje. Modeliavimas ir atvaizdavimo programas mokomi padėti studentams plėtoti savo projektus į savo aukščiausią potencialą.

Klasės vadovauja darbo specialistams, kurie moko studentus profesijos pagrindai, pavyzdžiui, erdvės planavimo, medžiagos ir spalvos. Projektai apima tiek komercinių ir gyvenamųjų erdvių kad studentai baigtų individualiai su profesorių rekomendacijas. Kadangi projektai yra daroma atskirai kurso pabaigoje studentai turės portfelį, kad jie gali skambinti savo pradžios. Klasėje paskaitos, stalas kritikos ir pristatymų visi padėti mokiniams gaminant kokybės lygio projektus.

Be to į klasę metu taip pat yra atliekami visoje Italijoje suteikti studentams aukštesnio lygio studijų rankų mados išvykas. Studentai, kurie domisi aukštesnio lygio studijų, bet nėra pasiruošę bakalauro laipsnį galima tęsti antraisiais diplomo programą, kuri išplečia informacijos išmoko per pirmuosius metus.

Fakultetas

Fakultete yra sudaryta iš vietinių, tiek Italijos ir tarptautinių profesoriai, kurie visi kalbėti ir dėstyti anglų kalba. Be to, dėstytojai yra visi dirbantys savo srities profesionalai. Tai užtikrina, kad dėstytojai supranta, kas vyksta jų srityje, kad jie nesuteikia jų mokiniai pasenusią informaciją. Mokyklos intymių klasės dydžių leisti kiekvienam mokiniui gauti aukščiausios individualizuotą ugdymą.

Vieta

Mokykla yra įsikūrusi vaizdingame mieste Florencija. Florencija yra gyvas įtaka kai kurių įtakingiausių architektų ir dizainerių, tokių kaip Brunelleschi, Da Vinci, Dante, ir Mikelandželas. Fidi yra unikalus mokykla iš dalies dėl savo neįtikėtinai vietą. Klasės turi galimybę liudyti istorinius šedevrus per Ėjimo Turai su savo profesorių ir sužinoti apie meno istorijos vietoje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Contact school
Duration
Trukmė
1 metai
Dieninės
Locations
Italija - Florence, Tuscany
Pradžia : Contact school
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Contact school
Italija - Florence, Tuscany
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla