Read the Official Description

Kodėl intensyvus dizaino mąstymo kursas?

Dizaino mąstymas yra novatoriškas metodas, pagrįstas žmogiškajam požiūriu, kuris stengiasi išspręsti sudėtingas dizaino problemas. Tai metodika, skirta rasti unikalius kasdienio gyvenimo iššūkius.

Vietos: 20

Trukmė: 5 dienos (35 val.) Su praktine dalimi

Kursų apžvalga

Sukurta ir skirta kūrėjams, menininkams, vadovams, verslininkams ir žmonėms, besidomintiems praktiniais mokymais, kurie yra realiai taikomi projektavimo mąstymo srityje.

Mąstymo dailės kurso programa supažindina su kūrybiškumo ir dizaino sampratomis ir koncepcijomis. Tai leidžia sužinoti, kokia kūrybiškumas yra dizaino ir kūrybiškumo metodai susiję su žmonių poreikių, vartotojų poreikių ir vartotojo sąsajos koncepcijomis. Kursų metu dalyviai plėtos grupinį darbą ir įgyvendins kūrybinius procesus, taikydami įvairius kūrybinių įgūdžių vystymo metodus.

Dėl skirtingų modelių ir metodų poveikio, dalyviai taps labiau patyrę smegenų šturmo, šoninio mąstymo ir sąsajų su dizaino problemomis sprendimo idėjomis.

Daugiakalbis mokytojas.

Rašto turinys yra anglų, ispanų ir portugalų kalbomis.

73151_designthinkingshortcourse.jpg

Programa

1 DIENA

Įvadas į mąstymo dinamiką - praeitis ir dabartis

Pirmame modulyje bus pristatyti pagrindiniai žinių apie dizainą aspektai požiūriu į praeitį ir dabartis. Bus pristatyta platesnė perspektyva, tai yra žinios apie mąstymo būdą ir dizainerių procesus. Pasibaigus dienai, dalyviai bus suskirstyti į grupes ir bus išspręstos praktinės užduotys, kuriant "Trello" grupę.

2 DIENA

Dizainas kaip kontekstas ir problemos išdėstymas

Modulio numeris du gilina ankstesnio modulio supratimą, pabrėžiant sisteminį dizaino pobūdį ir tai, ko reikia dizaino procesams. Ankstesniame modulyje siūlomai iššūkiai bus nagrinėjami kontekstualizuojant problemą ir skirtingus būdus, kaip ji turi įtakos projektavimo procesui.

3 DIENA

Dizaino modeliai ir procesai

Suprasdamas dinaminio mąstymo holistinį pobūdį, modulio numeris 3 aprašo įvairius modelius, kurie padeda struktūrizuoti projektavimo procesą naudojant tyrimų metodus, prototipus ir bandymus. Antrojoje modulio dalyje bus aptariami dažniausiai pasitaikantys stebėjimo ir dalyvavimo būdai, pvz., Kliento kelionės metodas, dalyvavimo metodai ir kokybinė analizė. Tai taip pat pristatys idėjas, prisimindama, kad skirtingos dizaino problemos struktūros ir kontekstai turėtų sujungti skirtingų sričių žinias.

4 DIENA

Dizainas kaip išorinis ir eksperimentinis

Modulio Nr. 4 mes toliau kurti grupės darbą. Po to, kai idėja yra sukurta, grupės baigs dizaino pratybas, kuria eskizus ir modelius, aptaria juos, kad būtų galima rasti bendrą išvadą. Galiausiai grupės priims sprendimus dėl tinkamiausių galutinio projekto kūrimo būdų.

5 DIENA

Galutinio projekto sukūrimas

Paskutinę dieną grupės baigs savo galutinius projektus (taikydamos visas kursuose įgytas sąvokas, praktiką ir metodus), ir norės pristatyti savo darbą, aptarti idėjas ir naujus kūrybinio mąstymo ugdymo būdus.

Pastaba: visi dalyviai gaus diplomą / dalyvio pažymėjimą ir gali turėti galiojančią 12 mėnesių nuolaidą registruojant vieną iš LSDM kursų.

Kainos

Londonas

Madridas

Porto

1-oji kaina su visais įskaičiuota

1000 £

890 svarų sterlingų

890 svarų sterlingų

2-oji kaina su visais įskaičiuotais

1 100 svarų sterlingų

990 £

990 £

3-ioji kaina su visais įskaičiuotais

1250 £

1 100 svarų sterlingų

1 100 svarų sterlingų

Su viskuo diena

1 500 svarų sterlingų

1250 £

1250 £

* All Inclusive: mokymas, intensyvus kursas, kasdienio kavos pertraukėlė, studijų ištekliai ir galutinis pažymėjimas

Sąlygos:

1-oji kaina iki balandžio 30 d

2-oji kaina iki gegužės 23 d

3-ioji kaina: vėliau datos

Mokėjimas banko pavedimu

Program taught in:
Portugalų
Anglų
Ispanų
Last updated March 29, 2018
Šis kursas yra
Start Date
Birželis 2019
Duration
5 dienų
Full-time
Price
1,000 GBP
Londonas: pirmoji kaina: £ 1000, 2. kaina: £ 1100, trečioji kaina: £ 1250, dienai: £ 1500 / Madridas: pirmoji kaina: £ 890, antroji kaina: £ 990, trečioji kaina: £ 1100, dienai: £ 1250 / Uostas: 1 kaina: 890 Lt, 2-oji kaina: 990 Lt, 3-ioji kaina: 1100 sva
Deadline
By locations
By date
Start Date
Birželis 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Birželis 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Birželis 2019
End Date
Application deadline

Birželis 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date