Intensyvus anglų kalbos kursas

BLI Language Schools

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Intensyvus anglų kalbos kursas

BLI Language Schools

BLI bendrojo lavinimo kursai yra skirti studentams, kurie nori pagerinti jų tikslumą ir sklandumą bendraujant anglų kalba. Nesvarbu, ar norite mokytis anglų kalbos, norint dirbti, keliauti, mokytis mokykloje ar tiesiog malonumui, BLI padės pasiekti savo tikslus.

BLI siūlo įvairias kalbos programas, kad atitiktų kiekvieno besimokančiojo poreikius. Naudodamiesi daugybe grafikų ir programų, galime išplėsti pagrindines bendravimo galimybes ir įgyti pažangių akademinių įgūdžių, pasitelkdami įdomias ir dinamiškas pamokas, kurias teikia patyrę mokytojai, kurie supranta jūsų motyvus ir siekius.

Intensyvus

30 pamokų per savaitę

Studentams, norintiems mokytis kalbos į kitą lygmenį, ši galimybė remiasi kasdieniais įgūdžiais ir kalbos mokymu bei galimybe plėtoti konkrečias sritis. Naudodamiesi užduotį orientuoto mokymosi ir tradicinių įgūdžių pamokų deriniu, būsite klasėje su konkrečiu tikslu, kai natūraliai ir veiksmingai įjungiamos visos kalbos naudojimo sritys.

Klasės tvarkaraštis

  • Penktadienis: nuo 9:00 iki 3:15
  • Penktadienis: 9:00 - 12:20

Klases

Komunikacinė gramatika

Šioje klasėje jūs išmoksite gramatikos sąvokas, atitinkančias jūsų lygį; visada kontekste ir per įdomias temas. Šis metodas yra komunikacinis ir orientuotas į studentus, yra daug galimybių atrasti ir praktiškai taikyti tikslinę kalbą.

Integruoti įgūdžiai

Šioje klasėje turėsite galimybę išmokti keturias kalbines žinias: klausytis, kalbėti, skaityti ir rašyti. Gramatika ir žodynai yra integruoti į kiekvieną pamoką, o vertinimo metodas yra nuolatinis vertinimas.

Komunikacijos dirbtuvė

Čia turėsite galimybę praktiškai pritaikyti viską, ką mokėtės pirmaisiais dviem blokais! Ši klasė yra orientuota į komunikaciją ir sklandumą, o veikla yra sukurta taip, kad būtų įdomus ir dinamiškas.

Konkretūs įgūdžiai

Ši klasė yra orientuota į vieną konkretų įgūdžių (klausymas, kalbėjimas, skaitymas ar rašymas) per projekto darbą ir užduočių mokymąsi. Galite praktikuoti savo rašymo įgūdžius, kurdami mokyklinį laikraštį, ar išgirskite savo klausymo sugebėjimus, tyrinėdami pasaulį, radiją ar podcast'us.

Pasirinktinai

Čia yra galimybė išmokti anglų kalbą konkrečiais tikslais. Galėtumėte padėti savo profesinėms perspektyvoms, priimdami tarptautinį verslą anglų kalba, arba įgyti perkeliamų įgūdžių, pavyzdžiui, kaip efektyviai pristatyti!

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta April 27, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Kanada - Montreal, Quebec
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Kanada - Montreal, Quebec
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla