Mūsų tikslas

University of Memphis Intensyvios anglų kalbos mokykla (IEI) programa siūlo išsamią anglų kalbos studiją studentams iš viso pasaulio. Dėl labai akademinio mokymo pobūdžio IEI rengia studentus, norinčius patekti į aukštojo mokslo ir bakalauro studijų programas visoje Jungtinėse Amerikos Valstijose. Be to, IEI programa siūlo kursus tarptautiniams specialistams, gyvenantiems Memfio srityje, siekiant tobulinti anglų kalbos žinias. Studentai turi daug skirtingų galimybių bendrauti su kitais draugiškos ir profesinės mokymosi aplinkos dalyviais ir tapti neatskiriama universiteto bendruomenės dalimi.


Mūsų programa

University of Memphis siūlo studentams, besinaudojantiems universitetais, studentams, kurie nori įgyti anglų kalbos įgūdžių, studentams, kurie nori įgyti anglų kalbos įgūdžių. Akademiniais metais siūlome penkias 8 savaičių sesijas, kurių pradžios data yra sausio, kovo, gegužės, rugpjūčio ir spalio mėn. Klasės yra mažos ir skirtos plėtoti bendravimo ir akademinius įgūdžius anglų kalba kalbant, klausydamiesi, skaitant ir rašydami.

Mes siūlome šešis mokymų lygius, nuo pradžios iki pažengusių. Tačiau tikimasi, kad studentai turės pagrindines anglų kalbos žinias. Nauji studentai yra išbandomi kiekvienos sesijos pradžioje ir pateikiami atitinkamu lygiu. Dieninių studijų studentai mokosi 23 valandas per savaitę. F-1 studentai privalo užsiregistruoti visą darbo dieną; studentai, kurie neturi F-1 vizos, gali lankyti visą arba ne visą darbo dieną. Direktorius gali padėti tokiems studentams pasirinkti tinkamas klases.

Skaitymas / rašymas ir gramatikos kursai vyksta kiekvieną rytą nuo pirmadienio iki penktadienio. Po pietų užsiėmimai, kurie vyksta nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, apima klausymo / kalbėjimo pamokas ir modulius. Programa yra suprojektuota taip, kad būtų griežta ir sudėtinga, ir studentai turėtų dirbti kruopščiai tobulinti savo anglų kalbą. Tačiau taip pat yra laiko smagiai ir draugiškai, įskaitant lauko keliones į vietovių vietas.


IEI mokymo programa

Mūsų tikslas yra parengti studentus akademiniams ir profesiniams poreikiams, pateikiant instrukcijas, kurios jiems padeda plėtoti

  • sklandumas ir tikslumas anglų kalba, įtraukiant turinį ir plėtojant metalinguistinį supratimą
  • įgūdžiai, reikalingi sėkmei akademinėse aplinkose, įskaitant rašymą iš šaltinių, mokymosi įgūdžius ir tinkamus proto įpročius

Žemesniuose lygmenyse mes sutelkiame dėmesį į gramatikos ir rašymo sąveiką, rašo sakinius ir pastraipas, kuria fundamentinį žodyną, klauso ir kalbame neoficialiuose pokalbių kontekstuose. Apskritai klasių temos yra labiau individualios, tačiau studentai supažindinami su akademiniais tekstais ir įgūdžiais, tokiais kaip apibendrinimas.

Viršutiniuose lygmenyse dėmesys sutelkiamas į skaitymo ir rašymo santykius, rodmenų naudojimą kaip tramplines ir kaip šaltinį bei besivystančių strategijų pritaikymui ir autentiškiems tekstams skaityti įvairiais tikslais. Studentai rašo skirtingus rašinių ir praktikos parafrazavimo ir apibendrinimo būdus. Jie taip pat plėtoja mokslinių tyrimų įgūdžius, pastabas ir formalaus pristatymo įgūdžius. Apskritai klasių turinys yra labiau akademinis pobūdis.

Gyvenimo aprašymas


Studentų vertinimas

Pasibaigus kiekvienai sesijai, studentai gauna kiekvienos klasės klaviatūrą. Jie turi gauti C arba aukštesnę klasę, kad pereitumėte į kitą lygį. Visos klasės atspindi pasiekimus, lankomumą ir bendradarbiavimą. Pasiekimų liudijimas suteikiamas dalyviams, kurie sėkmingai baigė kiekvieną IEI lygį.

IEI seka University of Memphis gaires dėl studentų elgesio ir drausmės. Klasės lankymas yra būtinas. Studentai, turintys blogą lankomumo įrašus ir kurie nesudaro parengtų užduočių arba pažeidžia Universiteto taisykles ir taisykles, gali būti atleisti iš IEI programos.

Klasifikavimo skalė


Studijų mokesčiai (kiekviena 8 savaičių sesija)

Pilnas laikas


Sesijos datos

Dienos intensyvi programa

Vasara 2018 m


Bendrijos klases

Vasara 2018 m
Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Duration
8 savaites
Dieninės
Price
1,850 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date