Oficialus aprašymas

Anglų kalbos institutas (angl. Language Institute - ELI) yra visą parą dirbanti intensyvi anglų programa, skirta rengti tarptautinius studentus į JAV universitetą, plėtojant akademinius, profesinius ir socialinius anglų kalbos įgūdžius.

Institutas yra Campus North Central College , ketverių metų visapusiškas liberalų meno universitetas Naperville, Illinois.

Anglų kalbos instituto studentų patirtis:

 • 20 valandų per savaitę užsiėmimų klasėje;
 • Kokybiškas programavimas su profesionaliais instruktoriais;
 • Visą prieigą prie Šiaurės centrinio kompiuterio, laisvalaikio, kultūros ir sveikatos priežiūros įstaigų;
 • Dalyvavimas "North Central" klubuose, tarp jų ir "International Club", viename iš aktyviausių klubų miesteliuose;
 • Draugystės šeimos programa;
 • Specialūs kultūros kursai ir ekskursijos;
 • Patogus būsto studentų gyvenamuosiuose kambariuose su JAV studentais;
 • Dienos galimybės bendrauti su JAV bakalauro studentais;
 • Pėsčiųjų atstumas iki Naperville miesto centro ir Čikagos traukiniu;
 • Nemokamas interneto kampelis ir skalbykla.

85093_On_the_Riverwalk.jpg

Kodėl verta rinktis ELI?

Aukštos kokybės klasės ir programavimas

Klases dėsto profesionalūs ESL dėstytojai su aukštaisiais laipsniais, mokydami anglų kalbą kaip antrąją kalbą. Studentai yra panardinami į klases, kurios padės jiems kurti akademines ir kultūrines žinias ir įgūdžius, reikalingus bakalauro laipsniui Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Mažos, individualizuotos klasės

ELI daugumoje klasių yra mažiau nei 10 studentų. Dėl mažų klasių mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojai gali susipažinti ne tik su mokiniu, bet ir su asmeniu. Mums rūpi studentų sėkmė ir mes dirbame tam, kad sukurti sudėtingas klases ir padėtų studentams greitai pasiekti savo akademinius tikslus.

Saugi, prieinama vieta

Visi ELI užsiėmimai vyksta North Central College miestelyje Naperville, Ilinojus, tik 45 km nuo Čikagos, Ilinojus. "Naperville" yra vienas iš "Money Magazine" "Geriausi vietų gyventi" ir lengvai pasiekiamas Čikagos O'Hare tarptautinis oro uostas. Mes taip pat nueisite iki Čikagos geležinkelio stoties ir Naperville centro. Studentai gali lengvai patekti į didįjį miestą, gyvendami saugioje gražioje miesto vietoje.

Akademinė kompetencija

North Central College turi aukštąją patirtį akademikų. "Forbes" žurnalas pripažino "North Central" kaip vieną iš "Amerikos aukščiausiųjų kolegijų" ir "Princeton Review" įvertino "North Central" kaip vieną iš "geriausių Midwest".

Kolegija, įkurta 1861 m., Yra įsipareigojusi kurti lyderius, kurie yra pasirengę pasaulinei darbo jėgai. Lygiai taip pat ELI skirta studentų sėkmei ir rengia studentus būti lyderiais klasėje ir už jos ribų.

Pathway į North Central College Pathway North Central College bakalauro laipsnius

ELI yra puikus Pathway į bakalauro laipsnį North Central College . Jei jūs kreipiatės į savo studijų programą ir įvykdysite visus akademinius reikalavimus, išskyrus anglų kalbos mokėjimą, turite teisę į sąlyginį priėmimą. Studentai aukštesniame lygyje ELI taip pat gali pradėti " North Central College klases. Ši parinktis leidžia studentams prisitaikyti prie koledžo kultūros, plėtoti anglų kalbą ir tuo pačiu metu dirbti pagal savo laipsnį.

Neįvykdyti darbuotojai ir studentų paslaugos

ELI studentai turi visišką prieigą prie visų Šiaurės centrinių tarnybų, todėl studentai gali dalyvauti įvairiuose universitetų bendruomenėse. Tikimės, kad naudosite mūsų biblioteką ir pagalbines paslaugas, klubus, treniruoklių salę ir pramogų vietas bei sveikatos ir sveikatingumo centrą.

ELI darbuotojai, pasaulinio švietimo centras ir priėmimas yra skirti studentų sėkmei. Mes dirbame kartu siekdami užtikrinti, kad galėtumėte pereiti iš ELI į savo bakalauro, magistro laipsnį ar kitą profesinį etapą.

Mes taip pat turime padėti atsakyti į klausimus ir išspręsti problemas. Mes norime padėti jums sėkmingai, ir mes norime, kad jūsų laikas į Šiaurės centrą būtų laimingas, produktyvus ir įsimintinas.

8 savaičių intensyvi programa

8 savaičių intensyvios vasaros programoje mokiniai mokosi klausytis, kalbėti, skaityti ir rašyti bei pasirenkamuosius kursus. Studentai mokosi anglų kalbos 20 valandų per savaitę ir mėgaukitės kelionėmis į Čikagą ir kitas lankytinas vietoves.

Kodėl verta rinktis 8 savaičių intensyvią vasaros programą?

 • Mažos, sudėtingos klasės su studentais iš viso pasaulio.
 • Asmeniniai kursai, skirti padėti studentams greitai pasiekti tikslus.
 • Saugi, prieinama vieta - "Naperville" yra "Money Magazine" "Geriausi gyvenimo būdai".
 • Ekskursijos ir pramogos Čikagoje ir kitų lankytinų vietų.
 • Profesionalūs dėstytojai su aukštaisiais laipsniais dėstydami anglų kalbą.
 • Visiškai prieinama "North Central" įranga, įskaitant biblioteką, treniruoklių centrą ir kalbos išteklių centrą.
 • Neprivalomas institucinis TOEFL testas vasaros pradžioje ir pabaigoje.

85092_StudentsinClass.jpg

Vizų informacija

8 savaičių intensyvios vasaros programa reikalauja studento (F-1) vizos.

Kitų vizų statuso turėtojai gali dalyvauti programoje.

Išlaidos

Anglų kalbos institutas turi tris 10 savaičių laikotarpį nuo rugsėjo iki birželio mėnesio. Anglų kalbos institutas taip pat turi 8 savaičių vasaros mėnesį liepos ir rugpjūčio mėnesiais. Tinkami studentai taip pat gali studijuoti ne visą darbo dieną anglų kalbos insti- tucijoje ir mokėti už kursų mokestį.

Žemiau pateikiama informacija apie 10 savaičių, 8 savaičių trukmės ir mokesčio už kursą sąnaudų apskaičiavimą. Ši informacija turėtų būti naudojama kaip vadovas, padėsiantis planuoti savo išsilavinimą.

2019-2020 m. Išlaidos (10 savaičių trukmės)


85098_Cornerstone.jpg

Programa mokoma:
Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta November 24, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
30 savaites
Ištęstinės
Dieninės
Price
8,546 USD
per 10 savaičių laikotarpį.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date