Intensyvus visiškai panardinant Žinoma vadovai - Avinjonas, Prancūzija

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

Galimos kalbos

Prancūzų kalba

Pilnas Panardinamas kursai

Live kalbą, kaip jūs išmoksite, atsipalaiduoti, vyno ir papietauti prancūzų kalba. Su 70 valandų sąlyčio laiko su savo gimtoji garsiakalbių mokytojams prancūzų, Įskaitant visas maistas ir pertraukas, jums bus apsuptas kalba nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro.

Intensyvus kursas

35 valandų pamokų veiklą, sudarytas iš mažos grupės darbą, vienas su vienu "pamokas, tarimo mokymas, teminių diskusijų, seminarų ir pan.

Pritaikytos ir unikalus

Per metus Ceran sukūrė savo metodologiją ir mokymo metodus, suteikiant mokytojams kreiptis į kalbą yra daug labiau į studentą orientuoto būdu nei kitais metodais. Tokiu būdu, kiekvienas individualus klientas jo / jos konkrečių kalbų mokėjimo poreikiai tenkinami teigiamai ir struktūrizuotai mados.

Tai vykdomoji ir pritaikyta programa yra sukurta siekiant suteikti vykdomosios klientams galimybę kurti savo specifinius kalbinius poreikius. Naudojant savo Metodikos ir mokymo metodus, Ceran siūlo unikalią ir intensyvius kalbos programą, pritaikytą klientų atskirai.

Kursai trunka apie vieną savaitę minimalios ir sudaro 70 valandų sąlyčio trukmė tiksline kalba. Klientai gyventi vietoje modernus ir visiškai aptarnavo gyventi su vieno en-suite kambariai giriasi nemokamą WiFi interneto ryšį, ADSL ryšys, televizorius, rašomasis stalas ir kasdien lino paslaugą.

Būstas

Mūsų klientai apsistoti mūsų state-of-art ir paskirtis pastatytas gyventi vietoje. Visi vienviečiai kambariai yra en-suite su atskiru vonios ar dušo, kasdien lino paslaugos, ADSL ir WiFi, televizijos ir darbo vietos. Tiems klientams, kuriems reikia šiek tiek daugiau vietos, taip pat galime pasiūlyti nedaug vietis vadovams.

Laisvalaikis

Vietoje, klientai gali naudotis treniruoklių salė ir petankės teismą, o vasarą mes atidaryti lauko baseinas, taip pat. Tie, kurie nori eiti dviračiu šioje srityje gali prašyti dviračius registratūroje.

Sporto salė, baseinas, teniso ir golfo įranga galima rasti netoliese Avinjonas.

Savaitgaliai

Klientai gyvena ilgiau nei vieną savaitę galima naudoti apsigyvena visą valdybą arba Bed & Breakfast pagrindu, atsižvelgiant į jų planus. Mūsų priėmimas bus malonu surengti su tokiomis galimybėmis, kaip Avignon, Paryžiaus ar Med maršrutą.

Pradėti Datos

Bet sekmadienis ištisus metus (uždarytas dvi savaites per Kalėdas)

TRUKMĖ

Minimali viešnagės trukmė 1 savaitė (mini lieka galimi pagal pageidavimą)

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2014

Apie mokyklą

Learning a new language within a minimum amount of time with maximum results? CERAN LINGUA presents you its immersion course. Ceran's unique teaching methods guarantee a complete immersion in a new la ... Skaityti daugiau

Learning a new language within a minimum amount of time with maximum results? CERAN LINGUA presents you its immersion course. Ceran's unique teaching methods guarantee a complete immersion in a new language. Skaityti mažiau
SPA , Briuselis , Paryžius , Avinjonas + 3 Daugiau Mažiau