Intensyvus anglų kalbos programa (ielp)

International Business School – Budapest

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Intensyvus anglų kalbos programa (ielp)

International Business School – Budapest

Intensyvus kalbos programa (IELP) buvo paleista sėkmingai daugelį metų dabar Tarptautinio verslo mokykla. Jos pagrindinis tikslas yra parengti studentus tęsti studijas anglų kalba aukštojo mokslo lygiu. Todėl, pirmiausia rekomenduojama tiems, kurie galiausiai nori gauti iš Tarptautinio verslo mokykla / Oxford Brookes University laipsnį. Tačiau ji taip pat idealiai tinka tiems, kurie tiesiog nori pagerinti savo anglų kalbos žinias įvairiais tikslais.


Programa apima mokymo 23 valandų anglų per savaitę, 600 valandų per mokslo metus. Visos kalbos mokytojai yra aukštos kvalifikacijos ir turi didelę patirtį mokymo. Programa taip pat suteikia unikalią galimybę mokytis 6 valandas per savaitę Verslo anglų visais lygiais (išskyrus absoliutus pradedantiesiems). Studentai yra sugrupuotos pagal jų faktinį anglų kalbos lygį, lygis svyruoja nuo pradedančiųjų iki Upper-Intermediate / Advanced. Kai jie įvykdė pirmojo semestro reikalavimus, studentams tęsti savo studijas kitame, aukštesnio lygio anglų kalbos.


Be kalbos modulius, DŽS kursų dalyviai siūlo šias papildomas galimybes:


• programos pabaigoje, tiems studentams, kurie pasiekė aukštos balai iš įvairių anglų dalykų gali imtis LCCI (Londono prekybos rūmų) kalbos egzamino mokykloje nemokamai.

&nbsp

• Mes teikiame studentams ketvirčio pažangos ataskaitos (informuoti studentus apie jų nebuvimo, akademinius pasiekimus ir kt. )

&nbsp

• Taip pat yra kartą kiekvienos savaitės pradžioje "Savaitės asamblėjų, kuriose IELP studentai gali susitikti ir keistis nuomonėmis apie kursą. Tai taip pat skolina vietą sakyti popamokinės veiklos (pvz., trumpųjų savaitę šalies pristatymus, pagal kurią studentai gali susipažinti su viena kitos kultūros įpročiai).

&nbsp

Tie IELP studentams, kurie atitinka vertinimo ir mokymo programos kriterijus, kurso baigimo pažymėjimą ir gali tęsti savo studijas Tarptautinio verslo mokykloje pirmaisiais metais .

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
100 valandos
Ištęstinės
Dieninės
Locations
Vengrija - Budapest
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Vengrija - Budapest
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla