Intensyvios kinų programos. Sužinokite kinų tik viena taisyklė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Intensyvus 30

Intensyvus 30 kursas yra 30 pamokų per savaitę, mūsų labiausiai pasimėgautas kursas. Jame daugiausia dėmesio skiriama įgyti aukščiausio lygio pokalbių ar verslo kinų, tuo pačiu metu rengiant studentą išlaikyti Kinijos HSK egzaminą.

Palyginti su Intensyvaus 20 kursu, Intensyvus 30 kursas leidžia dvi papildomas popietės pamokas per dieną, kai iš ryto išmoksta praktiškai veiksmingai ir maloniai popietę. Be to, "Intensive 30" kursas apima penktadienio popietę užsiėmimų kategorijoje: mes užsiimame studentus ne ten, kur jie gali praktikuoti savo mandariną realiame pasaulyje. Klasės dydis yra mažas, daugiausiai 8 studentai.

Intensyvūs kursai labiausiai tinka tiems, kurie:

• nori įgyti gilių žinių apie mandariną visais jo aspektais - klausytis, kalbėti, skaityti ir rašyti;

• nori išmokti Mandariną greitai ir visiškai;

• pageidauja peržiūrėti ir praktikuoti klasėje, o ne tik namuose.

Metodika

Mūsų mokymo metodika išskiria mus iš kitų mokyklų. Tai daro mūsų mokiniai mokosi greičiau ir maloniai. Ypač mūsų pagrindinė "Slow Motion Technique" yra labai populiari mūsų mokiniams, nes jie moko juos "mandarinų" tik pagal vieną taisyklę, o ne dešimtis, o kuris studentas to nepatinka? Pažiūrėkite į vaizdo įrašų skirtuką !

Produktai

Klasėje mes naudojame įmontuotų įrankių paketą, kuris padėtų jums suprasti, įsiminti ir naudoti kinų kalbą. Be kita ko, mūsų "PowerPoint" pristatymai, rodomi dideliame ekrane, vizualizuoja kinų gramatikos konstrukcijas ir kinų struktūras. Mes naudojame "Talking Flashcards", kad padėtume jums išmokti kinų simbolių ir pateikti jums priedą, kad atliktumėte namų darbus.

Perimkite HSK egzaminą tuo pačiu metu

2 IN 1, tai yra mūsų mokymo programa, skirta išmokyti jus pokalbio kinų / HSK. Naudodamiesi šia mokymo programa, mes pateikiame 2 rezultatus 1 kurse. Jūs išmoksite kasdienį gyvenimą Pokalbio kinų kalba ir (jei norite) nori išlaikyti HSK egzaminus tuo pačiu metu. Iš tikrųjų, laikantis mūsų mokymo programų, papildomų HSK parengimo klasių nereikia, galbūt norėsite išbandyti HSK egzaminą, taigi sutaupysite tiek laiko, tiek pinigų.

2 PLUS 1, tai yra mūsų mokymo programa, skirta išmokyti jus verslo Kinijos / BCT. Mūsų verslo Kinijos mokymo pagrindu mes naudojame mūsų pokalbių / HSK kinų mokymą 2 IN 1. Be to, mes pridedame žodžių, struktūrų ir frazių šiose verslo Kinijos temomis, todėl iš tikrųjų 2 PLUS 1. Mūsų kursas, tačiau ne tik moko jus apie šias įprastas su verslu susijusias temas, bet taip pat suteikia jums supratimo apie Kinijos verslo kultūrą, elgesį ir etiketą, o tai labai svarbu vykdant verslą Kinijoje.

Atsiliepimai

"Per pastaruosius keletą metų bandiau daugiau nei 5 skirtingų mandarinų mokyklų ir nustatė, kad" Silk Mandarin yra geriausias. Manau, įdomu apie" Silk Mandarin , kad jie siekia nuolat tobulinti savo mokymo metodiką, kas labai skiriasi nuo kitų Mandarinų mokykla, kurią aš susidūriau iki šiol. Mokytojai ir vadovybė yra labai įsitraukę ir aistringai moko kinų kalbą: tai tikrai kažkas ypatingo. Po dvejų metų Silk Mandarin neakivaizdinių studijų ir ankstesnės mokymosi Mandarinų patirties aš dabar esu apie tai pradėti nuo HSK5 klasių.Aš nebūčiau tikėjosi, kad šis greitai bus pagerintas mano Mandarin.Ši mokykla yra tikrai kažkas ypatinga, ir aš (sėkmingai) ją rekomendavau daugeliui draugų Šanchajuje, kurie dabar taip pat yra fiksuoti klientai. "

Danielis - Nyderlandai

"Aš pradėjau mokytis Kinijos Silk Mandarin kai du mano draugai su puikiais Kinijos žmonėmis labai rekomendavo juos. Aš jau 2 metus gyvenau Kinijoje dirbdamas visą darbo dieną ir mokydamasis (pusiau aside) 1 metų universiteto kinų. Tačiau aš jaučiausi iš tikrųjų įkvėptas " Silk Mandarin kad mano mokymasis atsipirks, o tai labai įtakojo mane. Viena didžioji dalis buvo tai, kad galėjau diktuoti tai, ką norėjau sužinoti ir kas būtų naudinga mano darbas ir kasdienis gyvenimas. Tai pats savaime buvo puikus, bet tai nėra tas dalykas, kuris nustato " Silk Mandarin be kitų mokyklų, į kurias eidamas. Vietoj to, didieji dalykai, kuriuos šie vaikinai daro, yra išmokyti jus kalbą, naudodamas labai paprastą ir lengvai suprantamą metodą, bet tą, apie kurį anksčiau niekuomet negavau universitete ar kitose privačiose mokyklose. Kai tik mano mokytoja pradėjo mokyti mane, taip sakė daugybė kūrinių ir kaip veikia kinai nk mano kalba buvo tikrai prieštaringa, ir aš niekada nesutiko kur kurti žodžius, nes žinou skirtingas taisykles, bet ne vieningą. Taigi aš sakyčiau, kad šie vaikinai yra nepaprastai draugiška, lanksti ir kieta, tačiau jie taip pat tikrai žino savo daiktus. Aš esu gimtoji anglų kalbos redagavimo / rašymo specialistė, kuri specializuojasi apšviesta kalba ir mano kinų mokytoja žino anglų kalbos dalis geriau negu aš - jūs turite suprasti kalbą mokyti, ir šie vaikinai ją žemyn :) "

Simone - JAV

"Savo gyvenimo metu mokiausi daugelyje skirtingų šalių kalbų mokyklų, man sakoma, kad" Silk Mandarin "skiriasi nuo kitų mokyklų dėl įvairių priežasčių. Pagrindą sudaro entuziastingi ir draugiški žmonės, kurie visada skatina mūsų mokymosi procesą, tai yra pastebimas, kaip jie iš tikrųjų yra motyvuoti, kad mes mokomės skirtingais požiūriais ne tik naudodami knygas, bet ir siūlome savo medžiagą, pvz., atvirukus, kalbėtukas, pritaikytas programas ir net SMS grupes, kad nuolat užsiimtų, ir galiausiai jų atvirumą klausdami atsiliepimai yra teisėti ir jie visada stengiasi gerinti mūsų patirtį, pritaikydami pritaikytas klases, atsižvelgiant į mūsų poreikius, kaip įmanoma geriau. "

Džesas - Brazilija

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Our mission is to spread the beautiful Chinese language by delivering our students the highest teaching quality possible, whatever their ambition, background or age, and wherever they are. We do this ... Skaityti daugiau

Our mission is to spread the beautiful Chinese language by delivering our students the highest teaching quality possible, whatever their ambition, background or age, and wherever they are. We do this thanks to our innovative teaching methodology. Skaityti mažiau