Intensyvi anglų programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Intensyvioji anglų kalbos programa teikia į Kristaus kokybę orientuotas anglų kalbos instrukcijas tarptautiniams studentams rengiantis stoti į Dallas Baptist University bakalauro ir magistro programas ir siekti kitų asmeninių tikslų tradicinio amžiaus ir suaugusiems studentams, kad būtų galima sukurti tarnų vadovus, gebančius integruoti tikėjimą ir mokytis per jų atitinkamus kvietimus.

Intensyvios anglų kalbos programa (IEP) yra idealus būdas mokytis anglų kalbos ir pasirengti universitetiniam išsilavinimui JAV. Intensyviosios anglų kalbos programa siūlo visą darbo dieną dirbančius mokymus iš profesionalių, aukštos kvalifikacijos mokytojų, kurie kalba angliškai. Jūsų bendravimo įgūdžiai labai pagerės, o jūs lavinsite geresnius studijų ir tyrimų įgūdžius. Taip pat siūloma nemokama kuratorių programa, kuri suteiks jums individualią pagalbą, reikalingą norint pasiekti sėkmę dar greičiau! Intensyvioji anglų kalbos programa taip pat apima dažnai organizuojamas ekskursijas po kultūrą ir apsilankymus Amerikos namuose, kurios padės daugiau sužinoti apie Amerikos kultūrą. Sėkmingai baigę intensyvią anglų kalbos programą, galėsite įstoti į akademinius užsiėmimus į DBU neišlaikę TOEFL ar IELTS egzaminų.

Intensyvios anglų kalbos studijų nauda:

  • Mažos, visų metų klasės, siūlomos aštuonių savaičių laikotarpiais.
  • Į IEP kainą įskaičiuotos trys akademinių kreditų valandos per semestrą.
  • Pagrindinis, vidutinis ir aukštesnis lygis.
  • Nereikia nei TOEFL, nei IELTS.

Akredituota CEA

Dallas Baptist University intensyvi anglų kalbos programa yra akredituota Anglų kalbos programos akreditavimo laikotarpiui nuo 2017 m. Rugpjūčio mėn. Iki 2021 m. Rugpjūčio mėn. Ir sutinka laikytis CEA anglų kalbos programų ir institucijų standartų. CEA yra pripažinta JAV švietimo sekretoriaus kaip nacionaliniu lygiu pripažinta akreditavimo agentūra anglų kalbos programoms ir įstaigoms JAV

Anglų kalbos programos akreditacijos komisija (CEA) reikalauja, kad visos akredituotos programos, įskaitant Dallas Baptist University intensyviąją anglų kalbos programą, atitiktų CEA standartus.

PDP / „Pixabay“

Mokymasis

Tai yra dabartiniai intensyvios anglų kalbos programos kursai Dallas Baptist University . Kainos pateikiamos 8 savaičių ir 16 savaičių sesijai.

-

8 savaitės (viena sesija)

16 savaičių (dvi sesijos)

Mokymas ir mokesčiai

4500 USD

8000 USD

DBU būstas ir maistas

2500 USD

4500 USD

Sveikatos draudimas

600 USD

600 USD

Iš viso

7600 USD

13 100 USD

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1898, DBU has one mission—to transform the lives of students who will transform the world, all for the glory of God.

Founded in 1898, DBU has one mission—to transform the lives of students who will transform the world, all for the glory of God. Skaityti mažiau