Read the Official Description

Apie programą

American Language Academy "Intensive English Programme" (IEP) tikslas yra suteikti geriausią mokymosi patirtį ir paramą anglų kalbos besimokantiesiems, kad atitiktų jų poreikius akademiniais tikslais. ALA siūlo septynias intensyvios anglų kalbos mokymo programas: anglų kalbos pamokas, anglų kalbos pamokas (1-3 lygius), akademinį anglų kalbą (4-5 lygiai) ir aukštesnįjį akademinį anglų kalbą (6 lygis). Visi septynių kursų lygiai, nuo anglų kalbos į anglų kalbą per Advanced Academic English Level 6, yra Intensyvios anglų kalbos programos dalis. Studentai baigia sėkmingą 5 lygio baigimą.

Mūsų IEP specializuojasi teikiant anglų kalbos mokymą studentams, kurie nori lankyti amerikietišką universitetą ar koledžą savo bakalauro ir magistro studijoms. ALA bendradarbiauja su daugeliu puikių kolegijų ir universitetų visoje Jungtinėse Amerikos Valstijose. ALA suteikia tarptautiniams studentams galimybę patekti į bakalauro ir magistro studijų programas savo partnerių universitetuose JAV baigus mūsų IEP. Mūsų partneriai sutinka, kad 5 lygio baigimas atitinka jų anglų kalbos mokėjimo reikalavimus, taikomus vietoj TOEFL, IELTS ar kito standartizuoto anglų kalbos testo. ALA baigimo pažymėjimas užtikrina institucijai, kad studentas turi anglų kalbos įgūdžius, reikalingus sėkmingai universiteto lygiu.

Anglų lygio pažanga

  • Kiekvienas lygis susideda iš 9 savaičių, 22 valandų per savaitę, nuo pirmadienio iki penktadienio
  • Kiekvieno lygio mokymosi įgūdžiai: klausymas, rašymas, skaitymas, kalbėjimas ir gramatika
  • Patirti mokymosi veikla, skirta studentams patirti Amerikos kultūrą
  • Amerikietiškos kultūrinės veiklos, ekskursijų ir kitų kultūrinių renginių per kiekvieną sesiją
  • Bendras laipsnis 80% ar aukštesnis, kad būtų pakeltas į kitą lygį
  • Studentai turi lankyti ne mažiau kaip 158 valandas vienam lygmeniui, kad jį būtų galima pakelti į kitą lygį
  • 5 lygio absolventai gauna ALA sertifikatą "Intensyvus anglų kalbos" programos užbaigimas
  • Daugiau nei 20 ALA partnerių universitetų priima ALA baigimo pažymėjimą, kuris atsisako TOEFL, IELTS ar kitų standartizuotų anglų testų rezultatų!
  • Atidaryti registraciją per visą sesiją

Įvadas į anglų kalbą

Šis kursas atitinka angliškai besimokančiųjų poreikius, kurie mokosi anglų kalba ar jų nėra. Šiame kurse jūs gausite išsamų anglų abėcėlinės įvadą ir skamba taip pat kaip pagrindinį jo žodyną ir gramatiką. Klasėje jūs susitelksite į mokymąsi apie naują kultūrą, kurioje esate, ir apie tai, kaip joje išgyventi.

Kalbos įgūdžiai, kuriuos praktikuojate klasėje, padės jums atlikti kiekvieną veiklą, kurios reikia kasdieniame JAV gyvenime. Jūs turėsite pokalbių ir vaidinsite vaidmenis su kitais mokiniais ir spręsite paprastas komandos problemas. Iki kurso pabaigos galėsite skaityti, suprasti ir užpildyti klausimynus bei formas; galėsite užduoti paprastus klausimus parduotuvėse ir biuruose ir suprasti atsakymus, kuriuos žmonės jums duoda. Jūs galėsite atsakyti į klausimus, kuriuos jie prašo. Jūs taip pat turėsite pirmą patirtį, atlikdami testai, kurie atrodo kaip universiteto testai ir atliekami namų darbai!

Fondas anglų kalba

Lygis 1,2

Per tuos kursus kursitės, kad dirbate tam, kad galėtumėte laisvai elgtis kasdienėje socialinėje anglų kalba. Jūs išmoksite klausytis, kalbėti, skaityti ir rašyti įgūdžius, kaip jie naudojami realiame pasaulyje. Galėsite dalyvauti angliškuose pokalbiuose apie savo šeimą ir draugus, išsilavinimą, darbo patirtį, kasdienius darbus, pomėgius ir interesus. Galėsite skaityti ir pasidalinti trumpomis literatūros ir literatūros knygomis. Jūs galėsite suprasti ir aptarti trumpas naujienų ir pramogų programas ir rašyti apie visas šias temas anglų kalba.

Klasėje jūs dalyvausite partnerių ir grupių veikloje, kad galėtumėte išmokti realią kalbą. Jūs dalyvaus pokalbiuose, vaidmenų žaidimuose ir ilgesnėse, sudėtingesnėse kasdieninės situacijos modeliavimo srityse. Jūs priklausysite komandinio problemų sprendimo veiklai, kuriai reikia naudoti visus keturis kalbos įgūdžius, taip pat kritinio mąstymo įgūdžius ir priversti jus priklausyti nuo kitų jūsų komandos narių. Po savo praktikos klasėje jūs išeisite į bendruomenę ir naudosite savo įgūdžius stebėti ir apklausti žmones bei dalyvauti jų projektuose. Galiausiai grąžinsite tai, ką sužinojote, ir bendrinate ją su kitais ALA studentais.

Visose šiose srityse jūs pradėsite mokytis ir praktikuoti akademinį ir profesinį darbą, kurį atliksite, kai baigsite anglų kalbos mokymąsi. 3 lygis yra tiltas, jungiantis socialinę kalbą su akademine ir profesine kalba. Tuo lygiu jūs ir toliau gerinsite savo kasdienį socialinį anglų kalbą ir pradėsite taikyti visas savo kalbines žinias akademinėse ir darbo situacijose. Jūs pradėsite mokytis klausytis, suprasti ir užsirašyti pastabose tokiose situacijose kaip universiteto klasių paskaita ar profesionalų susitikimas. Jūs pradėsite mokytis rašyti akademinį dokumentą arba darbo ataskaitą. Pradėsite skaityti sudėtingesnius trumpus straipsnius apie akademinius dalykus ir darbo vietas, o jūs sužinosite, kaip organizuoti ir pateikti žodines prezentacijas apie šias temas didelėms grupėms. Iki 3 lygio pabaigos būsite pasiruošę pradėti mūsų akademinius anglų kalbos kursus.

Akademinė anglų kalba

4 lygis

Tai kursai, kuriais galite pasiruošti lankyti amerikietišką universitetą arba pradėti profesinę darbo užduotį JAV. Jie orientuojasi į tai, kaip suteikti jums kalbą, kuria norite dalyvauti situacijose, kuriose yra daugiau abstrakčių temų ir sąvokų, ir kurios reikalauja suprasti ir parengti anglų kalbą. vis sudėtingesniais lygiais. Jie taip pat suteikia jums galimybių dalyvauti veikloje, grindžiamos kritinio mąstymo ir mokslinių tyrimų įgūdžiais, kurie yra būtini sėkmingam amerikiečių akademiniam ir profesiniam gyvenimui.

Savo 4 lygio klasėje jūs klausysite sudėtingų akademinių paskaitų iš daugelio akademinių ir profesinių sričių. Jūs mokysitės pagrindinių mokslinių tyrimų įgūdžių, rašysite 2-3 puslapių tyrimų ataskaitas ir pristatysite moksliniais tyrimais pagrįstus žodinius pristatymus. Jūs diskutuosite ir diskutuosite apie prieštaringus klausimus klasėje ir skaitysite literatūros ir literatūros tekstus, apibūdinančius susijusius klausimus.

5 lygiu pereisite nuo mokymosi ir praktikuojančių 4 lygio įgūdžių, kad iš tikrųjų juos naudotųsi tikruoju pasauliu. Jūs dalyvaus patirtinio mokymosi veikloje, kuri padės jums bendrauti su vyriausybės, teismų, švietimo institucijų ir bendruomenių organizacijų nariais. Būsite įtraukti į tikros problemos tyrimą ir bandysite rasti sprendimus. Jūs atliksite ir parašysite savo tyrimus, į kuriuos skirtingų auditorijų ataskaitas pateiksite įvairiais būdais. Iki šio lygio pabaigos galėsite patogiai bendrauti su dėstytojais, studentais ir profesionaliais kolegomis ir atlikti kultūriniu požiūriu tinkamus akademinius bei profesinius darbus. Dabar esate pasirengęs pradėti savo akademinį ar profesinį gyvenimą JAV

Išplėstinė akademinė anglų kalba

6 lygis

6 lygis yra neprivalomas kursas ALA absolventams, kurie norėtų tęsti studijas laukdami įstojimo į savo bakalauro arba magistro studijų programą. Šiame kurse akademiniai anglų kalbos įgūdžiai yra mokomi ir praktikuojami naudojant autentišką kolegijos lygio turinio pagrindu sukurtas medžiagas ir užduočių bei projektų veiklą. Jūs būsite atsakingas už savo anglų kalbos mokymąsi ir paprašysite apmąstyti, kaip kalbos ir akademiniai įgūdžiai, kuriuos jūs praktikuojate, yra taikomi jūsų pasirinktai studijų sričiai. Žinoma, yra dvi dalys.

Akademinių įgūdžių kursai: visi studentai mokosi anglų kalba, norint įgyti sėkmingų akademinių įgūdžių Amerikos kolegijoje ar universitete. Kursų temos: patarimai, kaip naršyti kolegijos sistemą; laiko valdymo metodai; labiausiai paplitusių kolegijų egzaminų ir egzaminų tipai; bandymo strategijos ir testavimo nerimo būdai; kaip skaityti ir mokytis iš kolegijos vadovo; labiausiai paplitę rašymo užduočių tipai; pagrindines Amerikos universiteto aplinkos ypatybes ir vertybes; tinkami ir sėkmingi angliškojo pokalbio būdai ir bendravimas su dėstytojais, patarėjais ir kolegomis. Anglų kalbos kursai šiuo kursu vyksta akis į akį ALA anglų kalbos mokytoja miesteliu ir susitinka devynis valandas per savaitę.

AUPP takas

Amerikos universitetų Pathway programa (AUPP) yra antroji 6 lygio kursų dalis. Studentai imasi vieno ar daugiau koledžų internete kursų. AUPP kursai suteikia studentams koledžo kreditus, kurie vėliau gali būti perduodami daugeliui kolegijų ir universitetų. Kursai siūlomi Tiffin universitete ir Rio Salado bendruomenės koledže ir yra lygiavertis semestro kūrybos darbui. Abi yra regiono akredituotos aukštesniojo lygio institucijos. ALA reikalauja, kad studentai dalyvautų devynioms valandoms individualaus kūrybinio mokymosi ALA miesteliu ir susitiktų su mentoriumi, kuris veikia kaip akademinės sėkmės vadovas.

TOEFL, IELTS ar GRE Track

Studentai atlieka TOEFL, IELTS ar GRE pasiruošimo kursus, kuriuos dėsto ALA anglų kalbos mokytojai, 9 valandas per savaitę. Papildoma internetinė kursų medžiaga ir praktiniai testai yra klasės sudedamoji dalis. Kursai peržiūri bandomąjį turinį maloniai ir prieinamu būdu ir suteikia studentams atsiliepimus apie jų stipriąsias ir silpnąsias puses. Jie taip pat pateikia ir praktikuoja strategijas, kad gerai atliktų kiekvieną testavimo sekciją. Individualus mokymas yra skirtas studentams, kuriems sunku suprasti kursų turinį.

Program taught in:
Anglų
American Language Academy

See 1 more programs offered by American Language Academy »

Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Rugs 2019
By locations
By date