Read the Official Description

Apžvalga

Šis intensyvus ispanų kursas susideda iš 20 ispanų klasių per savaitę ir papildomų 5 kultūrinių ir pokalbių seminarų. Sužinokite greitai ir efektyviai, padidinkite sklandumą ir sąmoningai pasikalbėkite ispaniškai.

Kas ši programa skirta

Studentai, kurie pradeda "Intensive Plus" kursą, siekia išmokti ispanų kalbą ir šiek tiek pagerinti savo lygį, norėdami kuo geriau pasinaudoti klasėmis, dalyvaudami jose. Be to, jie ypač domina pokalbių klases, nes jų tikslas yra bendrauti ir kalbėti ispaniškai kiekvieną dieną.

Dėl mažesnių grupių kiekvienas studentas gali aktyviai dalyvauti klasėje. Mokytojai gali atsakyti į studentų poreikius, jei turi kokių nors klausimų ir leis studentams pasidalinti tuo, ką jie išmoko su savo klasiokais.

Ko tikėtis

Šis kursas puikiai tinka greitai greitai pagerinti savo ispanų kalbos lygį ir ypač užtikrinti pokalbių laisvę. Be intensyvių ispanų klasių, kurios padės jums greitai išvystyti savo lygį, kultūros ir pokalbių seminarai yra įdomus ir linksmas būdas bendrauti su savo klasiokais ir pasinerti į Ispanijos kultūrą.

Ir jei jūs vis dar norite daugiau, mes suteikiame jums idėjų, papildančių jūsų kursą: pridėti privatų pamoką, specialybės verslo ispanų kalba ar konkrečias pamokas, kad būtų išlaikytas DELE egzaminas.

Ši programa siūloma visose mūsų vietose Ispanijoje ir daugumoje paskirties vietų Lotynų Amerikoje.

Klausymo įgūdžiai

Klausos supratimas yra vienas sunkiausių įgūdžių, reikalingų mokytis kalbų. Ši programa orientuota į tai, kad padėtų jums įgyti metodus ir strategijas, kad padidintumėte klausymo supratimą.

Skaitymo gebėjimai

Mes parodysime, kaip pritaikyti savo skaitymo elgseną, kad galėtumėte susidoroti su įvairiomis situacijomis, įvesties būdais ir skaitymo tikslais. Jūs parengsite kiekvienos situacijos skaitymo strategijų rinkinį.

Kalbėjimo įgūdžiai

Nepriklausomai nuo jūsų sugebėjimų, mes dirbame, kad padėtume jums kurti atitinkamus kalbos įgūdžius, kad galėtumėte bendrauti su kolegomis mokiniais, savo profesoriais ir vietos gyventojais.

Rašymo įgudžiai

Rašymas yra puikus būdas praktiškai mąstyti ir bendrauti ispaniškai. Su šiek tiek laiko ir pastangų ir teisingų mokytojų mokymų mechanizmų galėsite laisvai rašyti ne laiku.

Žodynų įgūdžiai

Klasėje jūs visada turėsite iššūkį išplėsti savo žodyną ir išmokti išreikšti save tiksliau, ieškodami naujų žodžių, kurie puikiai atspindi tam tikrą jausmą ar situaciją.

Gramatikos įgūdžiai

Jūs išmokysite aiškiai ir tiksliai suprasti sakinius ir pastraipas. Mokymosi gramatika padės teisingai kurti ispanų kalbą.

Papildai, kad užbaigtumėte programą

  • Savaitinis DELE rengimo pamokos
  • Privačios pamokos ir pusiau privačios pamokos
  • Privačios internetinės pamokos
  • Ispanų ir ekskursijų pamokos
  • Praktika (mažiausiai 8 savaites)
  • Patirtis Ispanijos Fiestas
  • Ispanijos kultūros klases
Program taught in:
Anglų

See 1 more programs offered by Don Quijote Spanish Language Learning »

Last updated June 18, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Open Enrollment
Duration
Price
- Nuo 1 iki 4 savaičių: 189 € per savaitę. Nuo 5 iki 11 savaičių: 179 € per savaitę. Nuo 12 iki 31 savaičių: 169 € per savaitę. 32 savaitės: 159 € per savaitę.
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date