Inovacijų strategijos dizaino magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Dizaino inovacijų strategijos magistrantūros programa siūlo konkrečias dizaino ir inovacijų metodikas ir įrankius, leidžiančius nustatyti naujas verslo galimybes ir sukurti vertingus sprendimus.

Tokios pasaulinės tendencijos kaip technologiniai pokyčiai, gyventojų skaičiaus augimas, išteklių trūkumas ar klimato kaita įmonėms kelia didelių iššūkių. Naujovėmis paremta strategija yra būtina ilgalaikiam tvariam augimui. Šia prasme dizainas vaidina pagrindinį vaidmenį skatinant ir palengvinant naujoves.

Antrosios pakopos kurse mokomi lyderiai, gebantys valdyti sudėtingus projektavimo procesus ir priimti naujus iššūkius, skatinančius naujoves. Šiuo tikslu programa siūlo dinamišką metodiką ir praktinį požiūrį į analizę, keitimąsi informacija ir atvejų aptarimą, be to, įtraukiant konferencijas, pokalbius ir praktinius seminarus.

144778_hands-people-woman-working.jpg

tikslai

Kurso tikslas - išmokyti specialistus vadovauti sudėtingiems projektavimo procesams ir priimti naujus iššūkius, siekiant išnaudoti galimybes, taikant žinias ir metodikas, skatinančias inovacijas:

 • Įrengti dalyviams įgūdžių, skirtų skatinti, plėtoti ir valdyti inovacijas projektuojant, tiek projekte, tiek organizacijoje.
 • Siūlykite žinių ir metodinių priemonių, reikalingų kuriant ir valdant inovacijų projektus, pradedant naujų produktų ir paslaugų kūrimu, baigiant naujų verslo modelių sukūrimu ar iš naujo apibrėžiant procesus.
 • Suprasti projektavimo metodikas ir procesus, leidžiančius įgyvendinti idėjas.

metodika

Kursas bus praktinis ir bus derinamas su paskaitomis. Studentai galės mokytis ir eksperimentuoti su mokytojais glaudžiai bendradarbiaudami. Tikimasi, kad klasės taps aktyviais seminarais su praktine metodika, naudojant mokytojų dėstomą teorinį turinį.

Programa bus taikoma dinamiškoje aplinkoje, derinant įvairių tipų klases, kad būtų galima labiau praturtėti:

 • Pristatymai, kuriuose prestižiniai profesionalai pateikia temas, kurios vėliau analizuojamos remiantis atvejų tyrimais.
 • Diskusijų ir analizės užsiėmimai, kuriuose kalbama apie skirtingus darbo modelius, metodikas, įrankius ir programas.
 • Techninės klasės apie įrankius ir išteklius, kuriuos teikia prestižiniai šio sektoriaus profesionalai.

Norėdami pritaikyti kurso metu įgytas naujas žinias, studentai vykdys du tyrimų projektus, kurie apims analizės, kūrimo, taikymo plano ir rezultatų pateikimo etapus.

Studentų profilis

 • Bet kurios dizaino disciplinos absolventai ir absolventai, inžinieriai, architektai ir rinkodaros, komunikacijos ir verslo specialistai.
 • Rinkodaros ir komunikacijos specialistai.
 • Verslo ir strateginio planavimo srities profesionalai.
 • Verslininkai ir pramonininkai iš įvairių sektorių ieško naujo požiūrio į savo gamybos procesus, metodus ir metodikas, kad permąstytų savo verslo dėmesį.
 • Kiti profesionalai, turintys įrodomos patirties dizaino, inovacijų ar rinkodaros srityje.

Darbo išėjimai

Dalyviai įgyja žinių dirbti įvairių sričių įmonėse ir organizacijose, plėtodami šias funkcijas:

 • Koordinuoti ir plėtoti dizaino naujovių procesus ir juos įgyvendinti kaip strateginę priemonę.
 • Pagal įgytas metodikas nustatykite verslo galimybes.
 • Strateginė naujų produktų ir paslaugų koncepcijos ir plėtros vizija.
 • Kūrybinės kultūros valdymas ir skatinimas įmonėje.
 • Turi įgūdžių ir vizijos dirbti daugiadisciplininėse komandose.

koordinavimas

Guido Charosky

Dizaino ir inovacijų konsultantas, vienas iš „Drop-Design for Innovation“ įkūrėjų, konsultacijos inovacijų srityje buvo orientuotos į išskirtinių produktų ir paslaugų kūrimą, daugiausia dėmesio skiriant vartotojo patirčiai ir verslo modeliui. Pramonės dizaineris iš Buenos Airių universiteto, inovacijų projektų magistras (DEA) iš Katalonijos politechnikos universiteto ir verslo vadybos magistras Pramonės organizacijos mokykloje.

Anksčiau jis dirbo kaip „Experience Design Leading“ HP ir „Design & Innovation Manager“ - „Loop Business Innovation“ konsultacijose.

Jis turi didelę patirtį įvairiose dizaino ir inovacijų srityse įvairiuose sektoriuose. Jis bendradarbiavo su tarptautinėmis įmonėmis, MVĮ ir startuoliais bei vykdė projektus Argentinoje, JAV, Ispanijoje, Anglijoje, Italijoje ir Dubajuje. Parašė straipsnių tarptautiniams žurnalams ir konferencijoms.

Jo kūryba buvo publikuota skirtinguose žurnaluose ir laikraščiuose, pelnė dizaino apdovanojimus Vokietijoje, JAV, Argentinoje, Ispanijoje ir Japonijoje.

Įmonės

Įmonės, bendradarbiavusios su meistru: „Urb & Drive“.

Kreditai

Didaktinis visų IED magistrantūros kursų planavimas grindžiamas Europos aukštojo mokslo erdvės (EHEA) nustatytais kriterijais. „IED Master“ priima kreditų sistemą, kuri atitinka Europos kreditų perkėlimo sistemos (ECTS) struktūrą. IED Master išduoda tik savo asmeninius sertifikatus.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

The IED Barcelona is a workshop for conducting analysis and research applied to material culture, a focus it is destined to develop increasingly in the future.

The IED Barcelona is a workshop for conducting analysis and research applied to material culture, a focus it is destined to develop increasingly in the future. Skaityti mažiau