Read the Official Description

Jūsų Verslo ištekliai Korporacinis mokymas

Jūsų vieta ar mūsų?

Ar esate vadybininkas ieško raktų į efektyvus vadovavimas? Reikia mokymas finansinė analizė? Arba, norite daugiau sužinoti apie dabartines darbo vietoje tendencijas ir kaip elgtis su konfliktas? Vykdomųjų ir profesinės raidos centras yra jūsų ištekliai visuomenės klasių ir įmonių vidaus mokymo. Mes stengiamės surengti jums miesteliu, ar galime pareikšti programą ir instruktorius, kad Jūsų įmonės vietą.

Individualus Programos kad atitiktų jūsų poreikius

Mes galime sutaupyti Jūsų laiką ir pinigus, pritaikyti mokymo programas, kad atitiktų jūsų verslo tikslus. Norite pažvelgti į savo konkurento rinkodara, analizuoti finansinę atskaitomybę, arba plėtoti strateginį planą suteikti savo įmonės konkurencinį pranašumą? Mes galime sukurti programą, atitinkančią poreikius įvairiais lygiais jūsų organizacijoje - iš viršutinio valdymo naujai atėjusiems. Ir tai būtent tai, kodėl esame čia.

Centras glaudžiai bendradarbiauja su visų verslo administravimo kolegija fakulteto, taip pat išorės konsultantų ir kitų universitetų sukurti pridėtinės vertės programų Tulsa Metro Area.

Norėdami gauti daugiau informacijos, Ieškinio susisiekti su mumis ir papasakokite, ką jūsų įmonės darbuotojų poreikį.


See 31 more programs offered by University of Tulsa College of Business Administration »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
Application deadline