Indijos DGCA Kelių Variklių Komercinės Aviacijos Piloto Programa

Aviation Study Centre

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Indijos DGCA Kelių Variklių Komercinės Aviacijos Piloto Programa

Aviation Study Centre

Programos apžvalga

Šis kursas yra specialiai sukurta siekiant parengti pilotai užimtumo Indijos regione. Kursas apima komercinės aviacijos piloto licencijos (CPL) ir DGCA Aviakompanija / kelių variklių žyma mokymus. Komercinių piloto licencijos (CPL) yra licencija jums reikia dirbti kaip pilotas. Mokymai šios licencijos apima pagrindinį mokymą (panašų į rekreacinės ir privataus licencijos mokymas), plius daugiau sudėtingų parengimą, siekiant užtikrinti, kad jūs galėsite saugiai tvarkyti įvairiose situacijose. LKP taip pat apima papildomą teorijos žinias ir pažangiausias plaukioja valandas. Kursas integruoja kelių variklių mokymo valandų patenkinti nustatytus nustato civilinės aviacijos generalinių Indijos direktorato reikalavimus. Dabartiniai PPL arba CPL turėtojai taip pat gali kreiptis dėl šio kurso ir gaus pripažinimą ankstesnis mokymasis atnaujinti ar pakeisti savo dabartines piloto kvalifikacija. Mes siūlome patvirtintą Indijos DGCA CPL aviakompaniją / programą "Gold Coast" (Australija).

Patekimo į rinką reikalavimai

Akademinė: vyresnioji vidurinė mokykla atitinka lygiaverčius Australijos metams 12 pageidaujamą. Studentai, kurie nori pradėti mokytis po 12 metų, gali būti prašomi ir bus nagrinėjami atskirai. Amžius: 18yr. Jaunesni studentai gali kreiptis ir bus nagrinėjami atsitiktine tvarka. Anglų kalba: 6.0 IELTS ar lygiavertis dokumentas, skirtas tiesioginiam įrašui. Studentai, turintys žemesnį anglų kalbos lygį, gali šią programą pritaikyti mūsų patvirtintoje anglų kalbos kelių programoje. RPL: studentai, turintys ankstesnį mokymą ar aeronautikos patirtį, gali būti įgiję aukštąjį išsilavinimą, pripažįstant ankstesnį mokymąsi. Prašome išsiaiškinti išsamią informaciją. Medicina: norint išvengti nusivylimo, mes rekomenduojame, kad pareiškėjai būtų medicininiai bandymai pilotai savo gimtosiose šalyse arba, idealu, su Australijos CASA patvirtintu medicinos ekspertu. Prašome susisiekti su mumis dėl išsamesnės konsultacijos.

Kaip stoti

Mūsų taikymo procesas yra skirtas tarptautiniams studentams ir paprastai greitas ir paprastas. Paraiškas galima pateikti internetu ir mūsų komanda yra pasirengusi atsakyti į visus klausimus ar teikti papildomą paramą. Prašome registruoti susidomėjimą naudodami informacijos prašymo formą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta December 6, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
13 - 22 savaites
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
25,000 AUD
Lanksti mokestis išsimokėtinai prieinama.
Locations
Australija - Gold Coast, Queensland
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Australija - Gold Coast, Queensland
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla