Read the Official Description

"Adobe InDesign CC" yra "Adobe Systems" sukurta programinės įrangos leidybos programinė įranga. Jis gali būti naudojamas kūriniams, tokiems kaip plakatai, skrajutės, brošiūros, žurnalai, laikraščiai, prezentacijos, knygos ir elektroninės knygos. "InDesign" kartu su "Adobe Digital Publishing Suite" taip pat gali skelbti turinį, tinkamą planšetiniams įrenginiams. Grafikos dizaineriai ir menininkai yra pagrindiniai vartotojai, kurdami ir išleidę periodinius leidinius, plakatus ir spausdintines žiniasklaidos priemones.


Patekimo reikalavimai

Tiems, kurie mokosi arba turi patirties grafikos, reklamos ar spausdinimo ir leidybos srityse, bus daug daugiau naudos nei tie, kurie neturi šio pagrindo.
Kadangi šis kursas dėstomas asmeniniame kompiuteryje, būtina žinoti apie „Windows“ yra būtina sąlyga., Siuntimo kalba: anglų


Kurso informacija

Pradžios data
2018 m. Birželio 24 d

Part-Time Face-to-Face mokymasis

4 x 3,5 valandų sesijos

Išsamesnės informacijos žr. Trumpojo kurso kalendoriuje

Patekimo reikalavimai:

Nėra būtinos sąlygos.

Pristatymo kalba:

Anglų


Kurso rezultatai

Naujo dokumento kūrimas, puslapio peržiūra, meniu, valdikliai ir vadovai, nuostatos, tekstas (pvz., Teksto įvedimas ir redagavimas, teksto pjovimas, kopijavimas ir įklijavimas, teksto importavimas ir eksportavimas), tekstas (pvz., Formatavimas: simbolių atributai ir stiliai, Įrankių rinkinys (pvz., Trumpas išaiškinimas), elementų kūrimas: (pvz., Bezier dėžutės), manipuliuoti elementais (pvz., Nupjauti, kopijuoti ir įklijuoti; grupuoti ir neskirstyti, suktis ir suklijuoti elementai), sujungimas ir padalijimas, spalva (taikymas , kurti, redaguoti, pašalinti), įrėminti, konvertuoti dėžutes, dirbti su linijomis, kurti teksto kelius, pagrindinius puslapius, puslapio meniu naudojimą, "Paveikslėliai ir bangos" ir "Paveikslų biblioteka".

Program taught in:
Anglų

See 36 more programs offered by Inscape Education Group Dubai »

Last updated January 15, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Birželis 2019
Duration
1 savaitė
Ištęstinės
Price
1,350 AED
By locations
By date
Start Date
Birželis 2019
Application deadline

Birželis 2019