Inceif vykdomosios meistras islamo finansų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dviejų dienų meistriškumo yra orientuota Vidutinės vyresniųjų lygio vadovų, pramonės praktikų, specialistų ir kitų su interesų Islamo Finansų specialiai ir finansų paprastai.

Meistriškumo apima įvairius plotus Islamo finansų studijos, Ir adresai tiek teoriniai ir praktiniai aspektai. Ji sukurta siekiant būti problema varoma, teminiai bei dabartinis jos požiūris. Tiems, kurie jau dirba pramonės, tam tikri klasės yra skirtos spartesnių savo dėkingi praktinių realijas Islamo finansų.

Tai palengvino Objektas Ekspertas (MVĮ) nuo INCEIF ir proga pakviesti Pramonė Ekspertas (IE) kas bus perduoti savo žinias, patirtį ir kompetenciją jų atitinkamose teritorijose. Meistriškumo taip pat bus tikra pramonės atvejų tyrimus ir pratybas, kurios skatintų sąveiką ir patirtinį mokymąsi.

Temos, kurias apima meistriškumo yra islamo finansai, šariato, šariato audito ir reikalavimų laikymosi Islamo bankininkystė, rizikos valdymas ir valdymas, teisinių dokumentų Islamo bankininkystė, islamo kapitalo rinka, Takaful ir islamo turto valdymas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Established by the Central Bank of Malaysia (Bank Negara Malaysia) to develop talent for the global Islamic finance industry, INCEIF – the Global University of Islamic Finance – is on its way to becom ... Skaityti daugiau

Established by the Central Bank of Malaysia (Bank Negara Malaysia) to develop talent for the global Islamic finance industry, INCEIF – the Global University of Islamic Finance – is on its way to become a respected leader in Islamic finance. Nearly a decade after its inauguration, INCEIF has consistently produced graduates in Islamic finance studies, who have found employment in regulatory bodies, academic and financial institutions all over the world. Skaityti mažiau