Read the Official Description

Ar turite bakalauro laipsnį ir norėtų tęsti studijas techninį objektą Čekijoje? Registruotis į vieną iš mūsų kursus Prahos-Hostivar ar Poděbrady!

Studentai mokysis čekų kalba intensyviai, prieš pareikšdama į specialistų techninių žinių. Didelis dėmesys skiriamas specialistų terminologija ir gebėjimas išreikšti save savarankiškai. Vasarą semestrą studentai gali dalyvauti paskaitas pasirinktų universitetų.

Praha-Hostivař centras

Didžioji dalis žiemos semestrą yra orientuota į mokymosi Czech. Studentai įgis elememtary bendravimo įgūdžius čekų, ir jie išmoks Čekijos gramatiką tiek, kad bus padėti jiems susidoroti su dienos į dieną situacijose. Stiprus dėmesys skiriamas rašytinių kūrinių ir gebėjimas išreikšti idėjas čekų kalba.

Be ketvirto mėnesio kursą, studentai pradeda mokytis terminologiją, pavyzdžiui, glaudžiai svarstymui Techninių tekstų, kuris yra labai svarbus studijų Universiteto / Koledžo programas ekonomikos srityje. Vasaros semestras apima įėjimas egzaminą parengiamąjį seminarą. Kaip dalis seminaro studentai dalyvaus Universiteto / Koledžo paskaitas, susijusias su programų, kurias jos taikomos. Be įsisavinimas Czech, studentai taip pat bus atsižvelgiama anglų kalbos pamokas.

Program taught in:
Anglų

See 12 more programs offered by Charles University The Institute for Language and Preparatory Studies »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Price
5,770 EUR
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date