Oficialus aprašymas

Inžinerijos klubas laimėjo pirmąją vietą SMUD Saulės regatoje per gegužės 16-18 dienomis, 2014 m savaitgalį. Studentai suprojektuoti ir pastatyti viską nuo korpuso, kad kontrolės, elektros sistemos ir kt

Saulės Komanda laimėjo trofėjų už patvarumo lenktynėse ir mūsų komandos įveikti komandas iš viso valstybės, įskaitant 4 metų kolegijų komandos.

inžinerija

Inžinerijos katedra siūlo visus kursus, atitinkančius mažesnes padalinys techninius reikalavimus daugumos Kalifornijos kolegijose ir universitetuose, kartu su inžinerijos pažymėjimo (Fall 2009), kuri leidžia studentams patekti į lauką su mažiau nei bakalauro laipsnio.

Studentai gali pelningai pradėti savo tyrimą chemijos, civilinės, elektros, mechaninio ar inžinerijos Siera kolegija. Darbo angos gausu daugelyje inžinerijos srityse.

Perkelti pagrindinius reikalavimus Inžinerijos yra prieinami konsultavimo centras. Studentai turėtų pasikonsultuoti su patarėjas ir atitinkamą aukštesnįjį katalogą kitų pervedimų reikalavimus.

inžinerija

A. ir AS laipsnis ir / arba sertifikatas Inžinerijos pagrindinis pripažįsta koncentraciją inžinerijos srityje. Sėkminga Inžinerija mokymo programas rengia inžinerijos studentams perkelti į ketverių metų kolegijose ar universitetuose.

Programa studentų mokymosi rezultatams (PSLOs)

  • Nustatyti ir atskirti įvairių inžinerinių disciplinų, kaip susijusius su švietimo ir darbo jėgos savybių.
  • Skaityti, analizuoti ir kurti pramonės standartus inžinerines technines brėžinius.
  • Modeliuoti fizinius sistemas teisingai per inžinerijos koncepcijų naudoti ir tada taikyti pažangias matematinius metodus spręsti sistemą.
  • Sukurti technines ataskaitas, kad identifikuoti, analizuoti ir įvertinti rezultatus, kurių buvo imtasi atlikus eksperimentus, kurie atliekami per inžinerijos laboratorijoje.
  • Statyti realius fizinius modelius iš instrukcijas ir schemas, atsižvelgiant į jų instruktorius ir iš savo studentų sukurtas dizainas.
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Sierra College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
1,150 USD
Studijų; Knygos ir reikmenys: $ 2224; On-campus kambarys ir lenta: 6920 $
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date