Ikimokyklinio ugdymo ir rūpybos diplomas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Melbourne Polytechnic ankstyvojo ugdymo ir rūpybos diplomas yra naudingas būdas įtvirtinti savo profesinę kvalifikaciją ir įgūdžius.

Išplėskite savo vaikų paslaugų karjerą

Atsižvelgiant į didėjančią paklausą ankstyvojo ugdymo ir rūpybos sektoriuje, nėra geresnio laiko atnaujinti savo kvalifikaciją.

Su " Melbourne Polytechnic " labai vertinamu diplomu, jūs būsite kvalifikuotas kaip vaikų priežiūros skyriaus vadovas, atsakingas už planavimą toliau plėtoti jūsų rūpimus vaikus. Jūs taip pat galėsite dirbti kaip auklė privačiuose namuose.

Taip pat galite vykdyti trejų metų globos programas įregistruotose vaikų darželiuose ar siekti aukštojo išsilavinimo, įskaitant Melbourne Polytechnic bakalauro studijas ankstyvosiose studijose arba bakalauro studijas (ankstyvasis amžius).

Remiantis turima patirtimi ir įgūdžiais, turėdami kokybišką mokymą ir patogumus

Melbourne Polytechnic diplomas sukurs jūsų žinias ir įgūdžius visapusiškai ir tinkamai Pathway aukštojo mokslo studijoms ankstyvoje vaikystėje arba išplėsti karjeros galimybes.

Mėgaukitės mokydamiesi mūsų naujausia naujausia įranga, pilnai įrengtais praktiniais kambariais ir specialia lauko aplinkos treniruočių vieta.

Tarptautinių studentų įėjimo reikalavimai

Akademinis: Australijos metų 12 lygiavertiškumas ar aukštesnis. Anglų kalba: akademinis IELTS 5,5 iš viso su 5,5 kalbant ir klausydamas arba pripažintas lygiavertiškumas. Konkreti: pareiškėjai turi pateikti 300-500 žodžių rašytą pareiškimą, kuriame būtų nurodyta bet kokia vaikų priežiūros patirtis (savanoriškai, neformaliai ar kaip įdarbinimas) ir priežastys, kodėl jie nori mokytis šio kurso. Patirtis su vaikais pageidaujama. Prieš pradėdami dirbti, studentai turės gauti tinkamą policijos patikrinimą ir Viktorijos darbo su vaikais patikrinimą (bus baigtas Australijoje atvykus).

Mokestis už mokslą

Panašiai kaip ir pasirinkus kursą, kiekvieno studento aplinkybės yra skirtingos, kai kalbama apie mokestį už mokslą, ir mes galime jus supažindinti su mokesčio struktūra. Kiekviename kurso puslapyje bus pateikiami konkretūs mokesčiai arba daugiau informacijos rasite Tarptautinio mokinių mokesčio lape.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Melbourne Polytechnic has been delivering vocational training since 1912 and today offers a diverse range of innovative, hands-on TAFE (VET) and Higher Education (Degree) programs to equip you with th ... Skaityti daugiau

Melbourne Polytechnic has been delivering vocational training since 1912 and today offers a diverse range of innovative, hands-on TAFE (VET) and Higher Education (Degree) programs to equip you with the knowledge and skills to excel in an evolving and challenging marketplace. Melbourne Polytechnic courses are designed and developed with industry participation to give students the best employment outcomes. Melbourne Polytechnic has seven metropolitan campuses, Preston, Collingwood, Epping, Fairfield, Greensborough Campus and Heidelberg. Each campus provides an individual, unique and enriching student experience. Skaityti mažiau