Read the Official Description

Tai intensyvi IELTS rengimo programa su medžiagomis ir dokumentais. Tarptautinė anglų kalbos testų sistema arba IELTS yra tarptautinis standartizuotas anglų kalbos mokėjimo testas ne gimtoji anglų kalba. Jį bendrai valdo Cambridge English Language Assessment, Britų taryba ir IDP Education Pvt Ltd, įsteigta 1989 metais. IELTS yra viena iš pagrindinių anglų kalbos testų pasaulyje, kiti yra TOEFL, TOEIC ir OPI / OPIc.

Yra dvi IELTS versijos: akademinė versija ir bendrojo mokymo versija :

  • Akademinė versija skirta tiems, kurie nori įsiregistruoti universitetuose ir kitose aukštojo mokslo įstaigose, taip pat specialistams, tokiems kaip gydytojai ir slaugytojai, kurie nori studijuoti ar praktikuoti angliškai kalbančioje šalyje.
  • Bendrojo mokymo versija skirta tiems, kurie planuoja imtis neakademinio mokymo ar įgyti darbo patirties arba imigracijos tikslais.

IELTS priima dauguma Australijos, Didžiosios Britanijos, Kanados, Airijos, Naujosios Zelandijos ir Pietų Afrikos akademinių institucijų, daugiau kaip 3000 akademinių institucijų Jungtinėse Valstijose ir įvairių profesinių organizacijų visame pasaulyje. Tai taip pat reikalauja imigracija į Australiją ir Naująją Zelandiją. Kanadoje imigracijos institucija priima IELTS, TEF arba CELPIP.

Norint išlaikyti testą, minimalių rezultatų nereikia. IELTS rezultatas arba bandymo ataskaitos forma yra išduodama visiems kandidatams, turintiems "1 grupę" ("ne vartotojas") ir "9 grupė" ("ekspertų naudotojas"), o kiekviena institucija nustato kitą ribą. Taip pat yra "grupės 0" rezultatas tiems, kurie bandė bandyti. Institucijoms rekomenduojama neatsižvelgti į ataskaitą, kurios amžius viršija dvejus metus, jei jis neįrodė, kad jis dirbo, kad išlaikytų savo lygį.

2007 m. IELTS pirmą kartą išbandė daugiau nei milijoną kandidatų per vieną 12 mėnesių laikotarpį, todėl tai yra populiariausias anglų kalbos testas pasaulyje, skirtas aukštojo mokslo ir imigracijos srityse. Teoriškai testai, atlikti anglų kalbos gimtoji kalba, turi parodyti 9,0 rezultatų 100%. Tačiau šis rezultatas niekada nebuvo pasiektas.

2009 m. IELTS testą išleido 1,4 mln. Kandidatų daugiau nei 130 šalių, 2011 m. Buvo 1,7 mln. Kandidatų, o 2012 m. Išbandyta 2 mln. Kandidatų.

IELTS testo struktūra

Visi kandidatai privalo užpildyti keturis modulius - klausymas, skaitymas, rašymas ir kalbėjimas - norint gauti IELTS bandymo ataskaitos formą (TRF). Visi kandidatai turi tuos pačius klausymo ir kalbėjimo modulius, o skaitymo ir rašymo moduliai skiriasi priklausomai nuo to, ar kandidatas imasi testo akademinių ar bendrųjų mokymo versijų.

Klausymas

Modulis susideda iš keturių didėjančių sunkumų. Tai trunka 40 minučių: 30 - bandymams, plius 10 - atsakymams į atsakymų lapą perduoti. Kiekvienas skyrius, kuris gali būti monologas ar dialogas, prasideda trumpu įvadu, kuriame kandidatai kalba apie situaciją ir kalbėtojus. Tada jie turi šiek tiek laiko išnagrinėti klausimus. Pirmieji trys skyriai pertrauka viduryje leidžia kandidatams pažiūrėti į likusius klausimus. Kiekviena sekcija yra girdima tik vieną kartą. Šio skyriaus pabaigoje studentams suteikiama 10 minučių, kad būtų galima perkelti atsakymus į atsakymų lapą. Atsakymai turėtų būti gramatiškai teisingi, įskaitant didžiosios raidės šalims, gatvėms, pavadinimams ir vietoms.

Skaitymas

Mokymo modulyje skaitymo testas susideda iš trijų dalių, iš kurių 3 paprastai yra 13 arba 14 klausimų, iš viso 40 klausimų. Bendrasis testas taip pat turi 3 skyrius. Tačiau tekstai yra trumpesni, todėl skaitant gali būti iki 5 tekstų.

Rašymas

Akademiniame modulyje yra dvi užduotys: 1 užduotyje kandidatai apibūdina diagramą, grafiką, procesą ar diagramą, o 2 užduotyje jie atsako į argumentą. Bendrojo mokymo modulyje taip pat yra dvi užduotys: 1 užduotyje kandidatai parašo laišką arba paaiškina situaciją, o 2 užduotyje rašo esė.

kalbėjimas

Kalbos testas susideda iš trijų dalių. Pirmajame skyriuje pateikiamas interviu, kuriame kandidatai gali būti pakviesti apie savo pomėgius, interesus, priežastis, kodėl reikia atlikti IELTS egzaminą, taip pat kitas bendras temas, tokias kaip drabužiai, laisvas laikas, kompiuteriai, internetas ar šeima. Antrajame skirsnyje kandidatams pateikiama teminė brošiūra, po to jiems suteikiama viena minutė, po kurios jie turi kalbėti apie konkrečią temą. Trečiame skyriuje aptariama egzaminuotojo ir kandidato diskusija, dažniausiai klausimais, susijusiais su tema, apie kurią jau kalbėta 2 dalyje. Šis paskutinis skyrius yra labiau abstraktus, ir dėl to dažniausiai laikomas sunkiausia.

TRUKMĖ

Bendra bandymo trukmė - apie 2 valandas ir 55 minutes - klausymo, skaitymo ir rašymo modulius.

  • Klausymas: 40 minučių, 30 minučių, kurių įrašymas yra centralizuotai ir papildomas 10 minučių, norint perkelti atsakymus į OMR atsakymų lapą.
  • Skaitymas: 60 minučių.
  • Rašymas: 60 minučių.
  • Pertrauka: 10 minučių ar pan
  • Kalbėjimas: 11-15 minučių.

(Pastaba: atsakymų perduodant modulius skaitymo ir rašymo klausimais perduoti nebereikia). Pirmieji trys moduliai - klausymas, skaitymas ir rašymas (visada tokia tvarka) - užbaigiami per vieną dieną ir faktiškai imami be pertraukos tarp Kalbėjimo modulis gali būti paimtas bandymų centro nuožiūra per septynias dienas prieš kitus modulius arba po jų. Testai yra sukurti, kad apimtų visą spektrą gebėjimų nuo ne vartotojas iki eksperto vartotojo.

Britų treneris - trukmė : 24 val

Mokesčiai už kursus : 1500 AED

Kursų medžiaga : Knygos Praktikos sesijos su formų iliustracijomis

Program taught in:
Anglų

See 11 more programs offered by Infonet Institute »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Open Enrollment
Duration
24 valandos
Dieninės
Price
1,500 AED
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment