Read the Official Description

Apžvalga

Coaching for Change " didžiuojasi galėdami pasiūlyti Vadybos ir vadybos instituto (ILM) 5 lygio instruktavimas ir instruktavimas kvalifikaciją. Ši kvalifikacija yra skirta vadovams remti vadovavimo instruktavimą ir mentorystės įgūdžius, taip pat padėti jiems nustatyti ryšius tarp koučingo, mentorystės ir verslo tikslų pasiekimo.

Ką reiškia ILM 5 lygio treniruočių kvalifikacija?

Ši kvalifikacija gali būti gauta dviem būdais:

  1. 7 dienos mokymosi klasėje;
  2. Trijų dienų mokymosi klasėje ir tada papildomas laikas, praleistas mokytis per vidinį portalą savo patogumui.

Nepriklausomai nuo šių metodų, kuriuos atliksite, turėsite 12 valandų treniruoti savo organizacijoje, sukūrę praktinę treniruočių patirtį ir prisiminę savo darbą.

Jūs gaunate 121 instruktavimą ir "prižiūrimus seansus" iš specialaus dėstytojo. Sužinokite daugiau apie kvalifikaciją atsisiųsdami ILM kvalifikacijų apžvalgą.

Kas yra kvalifikacija?

Ši kvalifikacija skirta vidurinės grandies vadovams ir kitiems. Kvalifikacija yra panaši į Aukštojo mokslo diplomus, Fondo laipsnius ir aukštesnius nacionalinius diplomus (HND).

Kaip kreiptis?

Ar esate pasirengęs uždirbti ILM 5 lygio instruktavimo pažymėjimą? Tada skambinkite " Coaching for Change " 44 1246 808 040 arba užpildykite mūsų kontaktinę formą, jei norite gauti daugiau informacijos.

Program taught in:
Anglų

See 5 more programs offered by Coaching for Change »

Last updated September 24, 2018
Šis kursas yra Campus based, Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Start Date
Open Enrollment
Duration
12 valandos
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment