Oficialus aprašymas

ICM sertifikatas Verslo studijos

, Komercinis valdymas (ICM) sertifikatas siūlomų NCBA Verslo studijų institutas pristato sąlygojančių efektyvią verslo valdymo akademinių disciplinų, studentams. Kurso tikslas yra suteikti potencialiems verslo ir valdymo studentams žinių, kurios bus telkinio:


) padidinti jų užimtumo lygį

b) parengia juos galimus priežiūros ir valdymo karjerą pramonės ir prekybos

c) teikti jiems įgyti kvalifikaciją, kuri leistų jiems pereiti į aukštesnio lygio bendrojo valdymo ar specializuotų verslo programų vėliau, savo verslo ar akademinės karjeros.

Tai 800 Ekskursijos mokymosi valandų programa. Mokymasis vyksta įvairiais lygiais, per paskaitas, klasės diskusija, įskaitant problemų peržiūra ir analizė.Formalios paskaitos suteikia daug informacijos pagrindą, ant kurio studentas stato per mokymasis ir savęs valdomą mokymąsi už klasės ribų. Studentai aktyviai skatinami burtis į studijų grupes aptarti kurso medžiagą, kuri skatintų didesnį gylis mokymosi patirtį. Studentai privalo lankyti 15 valandų val per savaitę 25 savaites paremti jų studijas, ir gaus gaires mokymosi valandų užbaigti.Patekimo į rinką reikalavimai

NCBA veikia "atviros įrašas" politiką, atsižvelgiant į šį kursą, bet būsimiems studentams turėtų turėti bent Anglų IELTS 5Egzamino ir narystės mokesčiai

Egzaminai išoriškai nustatyti ir pažymėtas IKM. Egzaminai vyksta kiekvienų metų kovo, birželio, rugsėjo ir gruodžio.Kandidatai turi būti įregistruotas ir apmokėtas Nariai instituto studentams tuo metu, kai jie įsipareigoja egzaminus. Narystė IKM kaina £ 50 sterlingų per metus. Egzaminai kainuos £ 25 sterlingų už egzaminą. Visi keturi moduliai turi sėdėti ir praėjo norint pasiekti sertifikatą. Šie mokesčiai nėra įtrauktos į mokesčio už mokslą.


Mokymo apžvalga


Yra keturi Privalomojo vienetai:


Tarptautinis verslas

Iš šio įrenginio tikslas yra parengti studentus verslo bendravimo situacijas, su kuriomis susiduria savo karjerą per memorandumą, laiškus, ataskaitas, aprašymai, elektroninių pranešimų raštu; vadovai withterms, mechanizmų ir nurodymų, procesų analizė, pasiūlymai, interneto portfeliai, pristatymo žodžiu pristatymai, siekiant plėtoti įgūdžių ir skatinti kritinio mąstymo ir problemsolving įgūdžius per efektyvaus bendravimo raštu Skirtųjų verslo scenarijus / situacijų.

&nbsp


Vadyba ir verslo administravimas

Vienetas supažindina studentus su studijų, kurios yra naudinga suprasti žmones darbo vietoje.Ji nagrinėja valdymo sąvoką globalioje verslo aplinkoje ir per verslo atvejų vertinimo, įvairiais būdais.

Vienetas rengia studentus jų būsimas organizacijų vadovų vaidmenis. Jis ragina juos sintetinti žinias ir patirtį, įgytą kitų vienetų valdymo pobūdį atsižvelgiant į konkuruojančių perspektyvas. Tai skatina juos apmąstyti įnašo, kad jie gali padaryti, kaip valdymo procese asmenims, ir ištirti savo įgūdžius potencialiems vadovams, per savo bendraamžių grupės. Įrenginys paliečia praktinius, moralės ir etikos matmenys valdymo vaidmuo ir nagrinėja pagrindines problemas ir dilemas, kurios gali atsirasti šiuolaikinėje organizacijų suinteresuotosioms šalims.

&nbsp


Vertimas žodžiu ir analizuoti informaciją (Skaiciuoti ir statistika)

Šio skyriaus tikslas yra išmokyti studentus būtinus įgūdžius, interpretuoti informaciją, atlikti skaičiavimą ir interpretuoti rezultatus tokią informaciją, o vėliau, išmokyti studentus su kai analitinių įgūdžių, kurie yra susiję su verslo studijų tyrimo, kaip visumos .

&nbsp


Rinkodaros direktoriai

Yra suteikti studentams su rinkodaros analizės organizacijose įkūrimo, įskaitant sprendimų priėmimo procesus, segmentavimas, informacijos vaidmuo ir rinkodaros informacijos sistemos, marketingo komplekse, vidaus ir išorės poveikiui įtakos strategijos, Konkurentų analizė ir padėties.

Peržiūrėti 4 daugiau kursų NCBA National College of Business Administration »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
25 savaites
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date