Oficialus aprašymas

Kurso apžvalga

TIKSLAI

Muzikos pramonės kursas CUA30915 III sertifikatas, pateiktas Kultūrinių ministerijų programos kontekste, skirtas suteikti žmonėms galimybę kurti įgūdžius ir žinias krikščioniškosios muzikos ministerijos tikslais. Studentai, kurie baigs programą, gaus CUA30915 sertifikatą III muzikos industrijoje, taip pat atrinktų vienetų iš III ar IV sertifikatų krikščionių ministerijos ir teologijos kvalifikacijoje.

Programa mokys žmones muzikiniais įgūdžiais ir sustiprins jų gebėjimą juos įgyvendinti kartu su savo krikščionišku tikėjimu. Paprastai ši programa pateikiama su šiuolaikinės muzikos dėmesiu, bet ir bus pagrindas tolesniam muzikiniam mokymuisi įvairiuose muzikos žanruose.

REZULTATAI

Ši programa leis mokyti praktinių įgūdžių ir su muzikos pramone susijusių dalykų, konkrečiai pritaikytą bažnyčios tarnybai. Studentai, kurie vykdo šią programą, gali tikėtis pasiekti šių rezultatų:

 • Techniniai ir našumo įgūdžiai instrumentu ir / ar balsu
 • Gebėjimas prisidėti prie bažnyčios garbinimo grupės arba vokalo ansamblio
 • Fundamentinės muzikos teorijos žinios
 • Pagrindiniai garso įgūdžiai
 • Suprasti principus, galimybes ir išteklius, susijusius su pasiruošimu įsitraukti į muzikos industriją ir menus kaip krikščionį

Dalyko rezultatai taikomi ir mokamoms, ir savanoriškoms įdarbinimo galimybėms. Tiksliau šio kurso tikslas yra suteikti studentams galimybę pasiekti šiuos rezultatus:

 • Muzikantas / dainininkė
 • Grupės narys Be to, kurse yra keletas krikščioniškų studijų, kurias galima pritaikyti į krikščionių ministerijos ir teologijos kvalifikaciją III / IV sertifikate.

APŽVALGA

Šis kursas yra pristatytas krikščionių kontekste. Dieninių studentų programa apima:

 • Klasės ir mokymas muzikos praktikoje, teorijoje ir muzikos industrijoje
 • Lauko patirtis įtraukiant bažnyčią ar krikščionišką ministerijos organizaciją
 • Krikščioniškų studijų dalykai, kuriuos galima pateikti į krikščionių ministerijos ir teologijos kvalifikaciją III / IV sertifikate

Dieninis studentas paprastai vienu metu imtųsi 6-7 dalykų apklausos. Individualūs dalykai gali būti pristatomi kas savaitę intensyviai arba susirašinėjant.

Norint baigti studijas, turės būti baigta vertinimo veikla, įrodanti visas kompetencijos sritis.

Neakivaizdinės studijos gali imtis pasirinktų muzikos dalykų be papildomų krikščionių orientuotų dalykų. Jie gali įgyti Pažymėjimo apie muzikos sertifikatą III pasiektus pasiekimus rezultatus.

DURATION

Sertifikato III kursas būtų baigtas ne trumpiau kaip 6 mėnesius (vienas semestras), jei studijuosite visą darbo dieną, ir priklausomai nuo studento praktinių įgūdžių lygio įstojus į kursą.

MOKYMO VIETA

Šis kursas pristatomas Canberra Campus, Belconnen, ACT, ir įvairiuose partneriuose tarpvalstybiniu mastu. Kituose pristatymo svetainėse žr. "Partners" puslapį kolegijos svetainėje.

MOKESČIAI

Mokesčiai už šio kurso dieninių studijų studentus yra:

Australijos studentai CUA30915 Sertifikatas III muzikos industrijoje 3900 USD

Pastaba: šis mokestis taikomas įregistruojant vieną studijų semestrą kaip visą darbo dieną dirbantis studentas. Mokesčiai apima savaitines 30 minučių privačias pamokas jūsų pagrindinėje studijų srityje.

Papildomos išlaidos:

 • kai papildomos individualios pamokos yra reikalaujamos arba reikalaujamos mažesnėse ar pasirinktose instrumentinėse / vokalinėse studijose
 • kur pasirenkama semestro trukmės pasirinktinai
 • kai imamasi papildomų studijų siekiant įgyti kompetenciją (pavyzdžiui, papildomas semestras)
 • kai imamasi papildomų studijų, viršijančių kursų reikalavimus.

Pastaba: kolegija pasilieka teisę keisti mokesčius prieš kiekvienų mokslo metų pradžią.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 10 daugiau kursų Unity College Australia »

Paskutinį kartą atnaujinta May 10, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau 2020
Duration
1 semestras
Ištęstinės
Dieninės
Price
3,900 AUD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date