Read the Official Description

IELTS

Londonas, Torbay, Keiptaunas

IELTS - tai tarptautinė anglų kalbos testų sistema, kurią naudoja universitetai visame pasaulyje, kad įvertintų ne gimtąją anglų kalbos kalbą.

Tai yra esminis reikalavimas angliškai kalbantiems universitetams ir tai yra tarptautinė kvalifikacija, kurią pripažįsta daugiau kaip 9000 organizacijų visame pasaulyje.

Čia, LAL, galime padėti jums rengiant IELTS egzaminą ir pasiekti tinkamą kelią siekti universitetinio išsilavinimo Jungtinėje Karalystėje. Mes turime patyrusių dėstytojų, kurie daugelį metų praleido IELTS egzaminų klases, platų išteklių spektrą ir draugiška bei palaikančią mokymosi aplinką. Mūsų mokytojai supranta, kokie IELTS egzaminuotojai nori ir gali pateikti patarimus ir strategijas, kad maksimaliai padidintų jūsų galimybes pasiekti gerą rezultatą.

Kursas skirtas įgūdžių tobulinimui visose anglų kalbos srityse, įskaitant sugebėjimą būti organizuotai ir veiksmingus laiko valdymo įgūdžius. Pamokos yra įdomios, linksminamos, gerai struktūrizuotos ir grindžiamos įvairia veikla, apimančios daugybę mokymosi stilių.

Program taught in:
Anglų

See 3 more programs offered by LAL Language Centres »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Open Enrollment
Duration
1 - 52 savaites
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline
Start Date
Open Enrollment
Application deadline
Start Date
Open Enrollment
Application deadline