Read the Official Description

IELTS rengimo kursas skirtas tiems studentams, kurie ketina priimti IELTS egzaminą per kitas 15-20 savaičių. Kursas supažindina studentus su egzamino reikalavimais ir keturiomis jo dalimis: skaitymu, klausymu, rašymu ir kalbėjimu. Studentai visapusiškai praktikuoja visus šiuos įgūdžius, daugiausia dėmesio skiriant gramatikos, žodyno, rašybos, skyrybos ir tarimo gerinimui.

Mokiniai išmoks strategijas, padedančias jiems visapusiškai parodyti savo kalbos įgūdžius egzaminui ir reguliariai imti visus egzaminus (skaitymas, klausymas, rašymas ir kalbėjimas), kad praktikuotų šias strategijas. Kiekvienas IELTS rašymo užduotys, įskaitant akademinius ir bendrojo mokymo modulius, yra sistemingai įtraukiami į kiekvieną kursą.


Trukmė: nuo 5 iki 30 savaičių/>

Tvarkaraštis: ryto ir vakarų tvarkaraščiai

Vartojimas: kiekvieną pirmadienį

Įėjimo lygis: vidurinis ir aukštesnis

Kontaktiniai valandos: 20 pagrindinių valandų 3 papildomos valandos

CRICOS objekto kodas: 069592A


Toliau pateikiamas IELTS paruošimo kursų pavyzdžių kursas./>Kodėl verta rinktis "Primus Australia College of Education" kursą?


PRIMUS ENGLISH kursai yra mokomi moderniausiose įstaigose, esančiose Melburno biologinės įvairovės konvencijoje. Jas sukūrė anglų kalbos specialistai ir mokytojai, o kartu su mokomomis ir draugiškais mokytojais ir mokiniais pristatomi kartu su neakivaizdine kalba ir kultūrine veikla./>
Program taught in:
Anglų
Last updated February 23, 2018
Šis kursas yra
Start Date
Open Enrollment
Duration
5 - 30 savaites
Full-time
Price
- Dėl naujausių kursų mokesčių ir mokesčių, prašome susisiekti su mumis.
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date