Read the Official Description

IELTS

Tarptautinė anglų kalbos testų sistema arba IELTS, kaip ji dažniausiai žinoma, yra testavimo sistema, skirta tiksliai įvertinti kandidatų, kurie turi mokytis ar dirbti angliškai kalbančiose šalyse, kalbos įgūdžius. IELTS dažnai reikalaujama norint įstoti į universitetus tokiose šalyse kaip Australija, Kanada, Airija, Naujoji Zelandija, JK ir JAV, taip pat pripažįstamos profesinių organizacijų, užimtumo, imigracijos institucijų ir kitų vyriausybinių agentūrų.

Koks yra IELTS testo formatas?

Yra dviejų tipų IELTS testai - akademinė arba generalinė. Čia " Direct English daugiausia dėmesio skiriama akademiniam testui, nes tai reikalinga švietimo tikslais. Testas suskirstytas į keturias dalis: klausymasis (30 minučių), kalbėjimas (15 minučių), rašymas (60 minučių) ir skaitymas (60 minučių), o tai perims dviejų dienų laikotarpiui.

Rezultatų sistema dirba nuo 1 iki 9, o 9 yra didžiausias galimas rezultatas. Pusė balų taip pat skiriama, o jūs testuojamas visose keturiose testo dalyse, o kiekvienos rūšies balai užbaigiami, kad gautumėte galutinį rezultatą. Paprastai švietimo tikslais jums bus paprašyta minimalaus lygio 6. Kartais jums gali būti paprašyta pateikti minimalų balą kiekviename iš keturių skirsnių.

kurso aprašymas

IELTS programos metu jūs mokysite viską, ką turite žinoti, kad galėtumėte gerai atlikti bandymą. Mes sukūrėme kursą, apimantį visus IELTS testo elementus - skaitant, rašydami, klausydamiesi ir kalbėdami - ir praktikuojame testo formą, naudodami tikrus testo dokumentus. Mes taip pat apims visus gramatikos aspektus, kuriuos jums gali prireikti atlikti geriausius bandymo dieną.

IELTS egzaminas yra labai turinio egzaminas, todėl geras anglų kalbos lygis neužtikrina, kad studentas gerai atliktų šį testą. Norint sėkmingai atlikti šį testą, būtina, kad mokiniai susipažintų su egzamino formatu ir praktikuoja daug, kol jie su ja nesitiki.

" Direct English mūsų mokytojai dirba su mokiniais, siekdami užtikrinti, kad jie suprastų, ko jiems reikia testui atlikti, ir išmokyti pamokas visada išlaikyti studentų sėkmę.

Įrašas:

Kiekvienas asmuo, su sąlyga, kad jam sukako 18 metų, gali prisijungti prie šios programos. Tačiau svarbu pažymėti, kad šis egzaminas netaikomas akademiniam įrašui; norint įveikti šį kursą reikia gerai išmokti anglų kalbos.

Egzaminas:

Būtina (vizų tikslais), kad studentai imtųsi oficialaus IELTS egzamino prieš baigdami kursą " Direct English .

Kurso mokestis apima:

  • Nemokama kursų registracija
  • Nemokama kursų knyga
  • Nemokamas pasiskirstymo testas
  • Nemokamas sveikatos draudimas
  • Nemokamas besimokančiųjų apsaugos draudimas
  • Nemokama studento kortelė
  • Nemokama mobilusis telefonas Sim Card
  • Nemokama socialinė veikla
  • Nemokama "WiFi" prieiga (miesteliu)
  • Žinoma, nemokamas egzamino pažymėjimas (be papildomų išlaidų)
Program taught in:
Anglų

See 5 more programs offered by Direct English »

Last updated June 19, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Open Enrollment
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date