Oficialus aprašymas

Mūsų IELTS kursai yra labai populiarūs. Daugelis mūsų studentų turi priimti IELTS testą, kad įrodytų savo anglų kalbos mokymąsi universitete. Šio kurso tikslas - visiškai pasiruošti testui, kad pasiektumėte geriausią galimą rezultatą. Daugelis studentų derina IELTS rengimą su bendruoju anglų kalba IELTS 21.

Mūsų akademinė komanda turi žinių ir patirties, kad padėtų jums pasiekti norimą IELTS balą. Mūsų IELTS kursai yra kruopščiai suplanuoti, kad suteiktų jums pasiruošimą ir praktiką, kurių reikia sėkmei. Būsite mokomi egzamino metodai ir strategijos kiekvienai iš užduočių, kurias atliksite testavime. IELTS testas turi šias dalis:

  • Klausytis
  • Skaitymas
  • Rašymas
  • Kalbėti

Mūsų IELTS mokytojai naudoja paskelbtą kursų knygą viso kurso metu. Kiekvienam IELTS lygmeniui, kurį studijuosite, bus pateikta kursų knyga. Tikimasi, kad kiekvieną dieną užpildysite 1-2 valandas namų darbus.

Papildomai prie pamokų galite apsilankyti mūsų IELTS studijų centre papildomiems praktiniams užsiėmimams be papildomų išlaidų. Mūsų mokytojai gali suteikti papildomos pagalbos studijų centre nuo pirmadienio iki ketvirtadienio nuo 15 iki 16 val.

Vidutinis mūsų studentų pažangos lygis skiriasi priklausomai nuo lygio, sugebėjimų, ryžto ir laiko, skirto namų darbams ir savarankiškam mokymuisi. Paprastai mes rekomenduojame 8-10 savaičių trukmės studijas, kad padidintumėte IELTS balą 0,5 balu.

Liverpool School of English nėra IELTS testų centras. Mūsų studentai atlieka IELTS testą testų centre Mančesteryje (UKVI) arba Liverpulio universitete (akademinis ar bendrasis mokymas). Mes padėsime jums užsisakyti IELTS testą.

Jei norite studijuoti JK universitete, mūsų akademinio anglų direktorius taip pat gali suteikti jums informacijos ir patarimų, kurie padės jums pasirinkti ir taikyti savo universiteto kursą.

Bendra anglų kalba

Bendrasis anglų kalbos būdas yra mūsų populiariausias kursas. Jo tikslas yra tobulinti visas savo anglų kalbos kompetencijos sritis: kalbėjimą, klausymą, skaitymą, rašymą, gramatiką, žodyną ir tarimą.

Mūsų akademinė komanda kruopščiai atrenka kursų medžiagą, kad pamokos būtų aktualios ir įdomios mūsų studentams. Jums bus pateikta kursų knyga pirmąją savo kurso dieną ir naują kursų knygą kiekvieną kartą, kai padidinsite lygį.

Mūsų mokytojai naudojasi komunikaciniu metodu, siekdami įgyti į besimokantįjį orientuotą pamoką, kuri yra dinamiška ir įdomi. Pamokos sutelktos į tikslumą ir sklandumą. Jūs sugebėsite patikimai bendrauti realiose situacijose.

Mūsų mokytojai užtikrina, kad kiekvienoje pamokoje būtų aiškių mokymosi rezultatų. Kiekvieną savaitę turėsite trumpą apžvalgos testą. Ilgesnės pažangos bandymai atliekami kas mėnesį. Po kiekvieno pažangos bandymo su mokytoju turėsite 1: 1 pamoka. Šioje pamokoje jūs parengsite savo individualų veiksmų planą, tai padės užtikrinti, kad jūsų anglų kalba kiek įmanoma pagerėtų, ir jums pavyks pasiekti savo tikslus. Po kiekvieno pamokymo gausite savo mokytojo pažangos ataskaitą.

Pasibaigus kursui, galite atlikti išėjimo testą. Tada galėsite palyginti savo paskirties vietos bandymo rezultatus su išėjimo testų rezultatais, kad sužinotumėte, kiek patobulinote.

Mes taip pat siūlome neakivaizdinių IELTS pasiruošimo kursus su GE6 arba GE10 pamokomis per savaitę.

IELTS testą

Liverpool School of English nėra IELTS testų centras. Mes galime padėti jums užsisakyti savo egzaminą, tačiau jums reikės kreiptis į IELTS testų centrą egzaminui atlikti. Egzamino mokesčiai yra apie £ 160 - £ 200 ir gali keistis. Yra dviejų tipų akademiniai IELTS testai; IELTS UKVI testas ir akademinis IELTS (ne SELT) testas.

IELTS UKVI

Tai SELT (angl. Secure English Language Test). Šį testą turėtų atlikti ne ES studentai, kurie kreipiasi dėl 4 pakopos studentų vizos. Studentams, kurie kreipiasi dėl universitetinio ikimokyklinio ugdymo kursų, taip pat reikės atlikti šį IELTS testą. Šis testas turi būti atliekamas SELT patvirtintame centre. Galite pasiimti IELTS UKVI testavimo centre Mančesteryje. Tai yra maždaug 1 valanda kelio atstumu traukiniu.

Akademiniai IELTS (ne SELT)

Šią IELTS priima dauguma JK universitetų. Tačiau turėtumėte visada patikrinti universitetą, kurį ketinate studijuoti. Jūs galite užsiimti akademiniu IELTS Liverpulio universiteto testų centre. Tai tik keli žingsniai nuo mokyklos. Testus siūloma vieną ar du kartus kiekvieną mėnesį šeštadienį.

Pagrindiniai faktai

Kursų datos: pradėti bet kurį pirmadienį

Kurso trukmė: ne mažiau kaip 1 savaitė. Maksimalus 1 metai.

Lygiai:
IELTS 21: Intermediate-Advanced
(CEFR B1 - C1)

Pamokos / valandos per savaitę:
IELTS 21: 21 pamokos / 19 valandų 15 minučių

Pamoka Length: 55 minutes

Maksimalus klasės dydis: 15 studentų

Minimalus amžius: 16 metų (Rašytinis tėvų sutikimas reikalingas moksleiviams iki 18 metų amžiaus)

Reikalavimai vizai:
Trumpalaikė studijų viza arba 4 pakopos viza

Egzamino mokesčiai (gali keistis):

  • IELTS (UKVI) £ 200
  • IELTS (akademinis ar bendrasis mokymas) £ 150

Tai nėra įtraukta į jūsų kursų mokesčius.

Kainos

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Liverpool School of English »

Paskutinį kartą atnaujinta April 21, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
1 - 52 savaites
Ištęstinės
Dieninės
Price
235 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date