Ištisus metus trunkantis kursas: tapkite laisvai ispanų kalba

Galbūt jūs jau kelerius metus gyvenate Costa del Sol, kalbate kai kuriuos ispanus, bet jaučiatės, kad negalite iš anksto eiti į priekį arba pasitikite savimi, kad išbandytumėte tai, ką žinote. Na, mes žinome, kaip jaučiatės ir žinote, ką daryti - viskas, ko jums reikia, yra naujas smūgis.

Kalbos mokymasis yra mokymo dalykas. Mes galime suteikti jums visas priemones, kurių jums reikia norint kuo greičiau pagerinti kalbėjimą ir suprasti ispanų kalbą. Svarbus šių kursų komponentas yra pokalbis ir pagrindinis dėmesys bus skiriamas žodiniam bendravimui, palaikomam naudingam žodynui, gramatikai, vaizdo įrašams ir klausymo pratyboms, padėsiančioms pagerinti jūsų tarimą.

Mes taip pat turime puikius kursus pilniems pradedantiesiems, kurie norėtų, kad jie būtų supažindinti su ispanais, ir tikimės, kad jie taps žinomi vidutinės trukmės laikotarpiu.

kurso aprašymas

Pradžios datos

Kainos

Valandos per savaitę
Programa mokoma:
  • Ispanų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų MISS - Marbella International Spanish School »

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 17, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
1 - 4 mėnesių
Dieninės
Price
- 3 valandos per savaitę: ištisus metus 120 € per mėnesį; Specialus pasiūlymas - 4 mėnesių paketas - 440 EUR / 4 mėn. - 6 valandos per savaitę: ištisus metus - 240 EUR per mėnesį; Specialus pasiūlymas - 4 mėnesių paketas - 890 € / 4 mėn.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date