Read the Official Description

Mes pertvarkytame Išplėstinė projektų valdymo kursą ir dabar apima Projekto rizikos valdymas. Tas pats, labai žinoma, tik išsamiau. Projekto rizikos valdymas filtrai savo kelią per visą kursą, tačiau turi vieną intensyvaus modulis skirtas su tema taip pat.

Jei valdyti projektus kiekvieną dieną ir reikia pažangių gebėjimų, šis kursas yra antras žingsnis toliau plėtojant bet kokio projekto vadovas. Norint pasiekti maksimalų kurso naudai, mes primygtinai rekomenduojame, kad galite dalyvauti besivystančių projektų valdymo įgūdžių, arba lygiavertis kursą ir turėti ne mažiau kaip vienerių metų praktinio projektų valdymo patirties. Dalyviai turėtų peržiūrėti projektų valdymo principus, iki apsilankymo šį kursą.

Šis kursas yra pagrindiniai pamatai kursai Project Management Professional (PMP ®) sertifikavimas. Dalyviai gauna vadovas Projektų valdymas Kūno žinių (PMBOK), taip pat kitos mokymo medžiagos.

Temos apima:

  • Grįžti į Pagrindai: didelis paveikslas, projekto taikymo sritį ir kriterijus, iš tikrųjų trikampis, projektų ir produkto gyvavimo ciklas, srauto darbų, projektų valdymo procesus, ir bendras etapų projektą.

  • Puiki dalys: organizacinės darbo srautų, tradicinis, linijos arba gryno produkto organizacija, privalumus ir trūkumus standartas matrica, kuriant darbo integravimas pozicijas centras projektų valdymo patirties, vairo organizacinės formos, strateginis verslo vienetas projektų valdymo ir PMO-sukelia iš jų žlugimo.

  • Valdymas Real World: valdymo minties mokyklų, projekto institucijai, projektų vadovavimo, tarpasmeninių įtakų, kliūtys projekto komandos vystymosi, režisūra, stebėsenos ir kontrolės, valdymo sunkumų ir konfliktų valdymas.

  • Kontroliuoti Big Picture: veiklos vertinimo rodiklių, veikimo ciklą, Schmidt grafikas, grafikas kontrolės, geležinkelių bangų vystymosi procese

  • Rizikos valdymas: rizikos valdymas, tolerancija rizikos, rizikos procesus, sprendimų medžiai

  • Globalinės projektai: unikalus aspektus pasauliniuose projektuose, virtualios komandos, kultūros poveikį Pombo žinių sritis, pasauliniuose projektuose kontrolinis sąrašas, vidaus ir išorės veiksniai, turintys įtakos projektų valdymas

  • Kelionė į Kitas lygis: projektų valdymas brandos modelį, plėtoti veiksmingą procesinių dokumentų, projektų valdymo metodiką, kritinės grandinės metodą, temos PMG įtraukimas, nuolatinis gerinimas, Six Sigma, valdyti keletą projektų ir paveldėtų projektus.Tikslinė auditorija


Projektų vadovai, kurie žino projekto valdymo pagrindai, bet reikia toliau plėtoti savo įgūdžius; visiems, kurie planuoja užsiimti nacionaliniu PMP ® sertifikavimo

See 31 more programs offered by University of Tulsa College of Business Administration »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Kov 2019
Rugs 2019
Duration
3 dienų
Ištęstinės
Price
1,895 USD
By locations
By date
Start Date
Kov 2019
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Kov 2019

Rugs 2019