Išplėstinė žmogiškųjų išteklių vykdomoji programa

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

* Sukurkite savo bendrojo valdymo perspektyva
* Forge vadovavimas darbotvarkę ir strategija HR funkcija
Įgyvendinti veiksmų, kurie pridėtinės vertės pagrindinius verslo sprendimai



Kas turėtų dalyvauti

Jei esate Senior HR konsultantų arba generalinio vadybininko, kuris supranta, kad ŽI svarbą savo verslo sėkmę, rasite šio didžiulę vertę programai. HR specialistų iš stambių įmonių, kurie gali turėti Senior HR vaidmenys trejų iki penkerių metų, taip pat tinkamus kandidatus.



Mokymosi tikslai

Išplėstinė Žmogiškųjų išteklių Vykdomoji programa bus iš esmės pagerinti savo žinias ir kompetenciją atlikti dvejopą vaidmenį, kaip savo vyresniosios vadovybės komandos narys, ir kaip žmogiškųjų išteklių funkcijos lyderis.



Unikalios

Išplėstinė Žmogiškųjų išteklių Vykdomoji programa yra laikomas pranašesnis programa vyresniųjų žmogiškųjų išteklių vadovai. Jūs glaudžiai bendrauti su visame pasaulyje žinomų mokslininkų ir dėstytojų žmogiškųjų išteklių valdymo srityje.

Medžiaga, pateikta programa yra grindžiami išsamiu apdovanojimai tyrimas, kurį atliko Ross "Verslo mokykla fakultetas Wayne Brockbank ir David Ulrich, nagrinėja, kaip žmogiškųjų išteklių valdymą ir specialistai atlieka vis svarbesnį vaidmenį išlaikant konkurencingą pranašumą versle. Dabar savo ketvirtąjį raundą, šiame tyrime apima naujausia informacija apie kompetencijas ir tendencijos remiantis duomenimis, surinktais iš daugiau nei 20.000 HR specialistų šimtai bendrovių visame pasaulyje.

Žmogiškųjų išteklių kompetencijų Tyrimo rezultatai suteikia jums naujausias idėjas, kaip sukurti naujas galimybes Kito patirtį ir kompetencijas, bus apibrėžti strateginius indėlis ŽI profesionalų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Stephen M. Ross School of Business, Mičigano universiteto yra Premier švietimo įstaiga, kaip vienas iš geriausių mokslinių tyrimų universitetuose visame pasaulyje. Mūsų misija yra plėtoti lyderių mint ... Skaityti daugiau

Stephen M. Ross School of Business, Mičigano universiteto yra Premier švietimo įstaiga, kaip vienas iš geriausių mokslinių tyrimų universitetuose visame pasaulyje. Mūsų misija yra plėtoti lyderių minties ir veiksmo, kurie pasirengę kovoti nelengva, įvairių sričių problemas su kuriomis susiduria visuomenė. Lyderiai, kurie gali teikti moralinę ir pilietinę vadovavimo, ir kuri svertų jų įtaka visuomenės naudai. Tuo Mičiganas, mūsų visa apimančio stiprybė yra mūsų unikali galimybė įveikti mokslo teorijos verslo praktika. Mes tikime, tiesa vadovavimas prasideda suvokti kaip vientisą verslo. Mūsų esmė yra persekiojimas "intelektinis kapitalas, turintys įtakos." Tai yra idėjos mūsų fakultetas priima į klasę ir įrankiai mūsų absolventai naudoti formuoti pasaulį. Mus domina studentams, kurie nori bendradarbiauti su fakultetas bendrai sukurti labai individualų, tvirtas švietimo patirtimi. Mūsų strategija plėtoti studentų vadovavimo gebėjimus - be poveikio pakankamai verslo žinių ir įgūdžių - yra numatyti veiksmų pagrįstos mokymosi galimybes įsišaknijusių realaus pasaulio problemas. Su iš Mičigano Ross "Verslo mokykla MBA, Jums reikės įvesti kaip su pasitikėjimu ir išmintimi apibrėžti ir įgyvendinti savo viziją sėkmės lyderis rinkoje. Skaityti mažiau
Ann Arbor , Bengalūras , Dubajus , Bankokas + 3 Daugiau Mažiau