Filter
Išlyginamosios studijos
Vengrija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti Geriausias pamatinių metų programas Vengrijoje ir 2019

Pamatinių metu studijas kai kurie universitetai sujungia su bakalauro studijų programomis. Šio tipo studijos, kurios paprastai trunka vienerius metus, yra skirtos paruošti studentus ateinantiems aukštojo mokslo studijų metams ir taip lengviau įgyti aukštojo mokslo diplomą.

Vengrija išėjimo į jūrą šalis Vidurio Europoje. Jis įsikūręs Karpatų baseine ir ribojasi su Slovakijos šiaurėje, Ukrainos ir Rumunijos įstojimą į rytus, Serbijos ir Kroatijos pietuose, Slovėnija į pietvakarius ir Austrijos į vakarus.

Prašyti daugiau informacijos apie geriausias pamatinių metų programas Vengrijoje. 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Eötvös Loránd University

Anglų fondo kursas (parengiamieji metai) skirtas tiems studentams, kurie nori studijuoti ELTE ar kituose Europos universitetuose, bet dar neturi reikiamo kalbos mokėjimo ... [+]

Anglų fondo kursas (parengiamieji metai) skirtas tiems studentams, kurie nori studijuoti ELTE ar kituose Europos universitetuose, bet dar neturi reikiamo kalbos mokėjimo ir studijų įgūdžių, norinčių pradėti BA studijų programą. Turint mažiausiai 800 kontaktinių valandų, kursas gali pagreitinti jūsų tik du semestrus.

Programos tikslas - suteikti studentams žinių apie Europos švietimą, kai reikia gerai žinoti žinias. Programa aprūpina studentus pagrindiniais lingvistiniais, kultūriniais ir studijų įgūdžiais, reikalingais pradedant BA studijas Europos universitete.

Programos stiprumas

Kalbų tobulinimas yra pagrindinis programos elementas, kuriame yra bendras kalbų tobulinimo kursas, daugiausia dėmesio skiriant pagrindiniams kalbos, rašymo, klausymo ir skaitymo įgūdžiams. Norėdamas pasiruošti anglų kalbos mokymuisi, taip pat yra specializuoti kursai, skirti tiksliai naudoti anglų kalbos gramatiką ir žodyną, taip pat akademinį skaitymą ir rašymą bei užsiėmimus, reikalingus seminarų dalyviams.... [-]

Vengrija District V.
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba