Filter
Išlyginamosios studijos
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti pamatinių metų programas - Tvarumo studijos - Europa - 2019/2020

Pamatinių metų studijos, kurios trunka apie vienerius metus, yra skirtos paruošti mokyklą pabaigusius jaunuolius aukštojo mokslo studijoms. Šio tipo studijos dažnai būna ypatingai naudingos iš kitų šalių atvykusiems jaunuoliams, tačiau jas dažnai renkasi ir tie žmonės, kurie dar nesijaučia visiškai pasiruošę akademinėms aukštojo mokslo studijoms.

Tvarumas - tai koncepcija, turinti daugybę įvairių pritaikymo variantų, kurie gali daryti įtaką ne tik atskiriems individams, bet ir platesnėms bendruomenėms. Šias studijų programas pasirinkę studentai išsamiai nagrinėja įvairių eko-miestelių bei technologijų, kurie yra sukurti tam, kad padėtų tausoti įvairių išteklių naudojimą bei didinti jų paskirties tikslingumą. Be to, šias studijas pasirinkę studentai taip pat gilinasi ir į, pavyzdžiui, tvarios architektūros principus, kurie jiems padeda įgyti visapusišką ir tvirtą žinių bei įgūdžių pagrindą.

Iš viso yra daugiau kaip 4000 aukštojo mokslo institucijų Europoje siūlo platų kursus bakalauro, magistro ir daktaro laipsnį. Su vis daugiau ir daugiau iš šių organizacijų, teikiančių anglų kaip švietimo kalba bent kai kurie iš jų studijų programas, universitetų Europoje dabar yra aukštesnės kokybės nei bet kada anksčiau. Europos universitetai siūlo draugiškai priima užsienio studentų ir suteikti žinių kursą, kuris atitinka jų profesija turi šiandienos pasaulinės paklausos.

Peržiūrėti visas pamatinių metų programas - Tvarumo studijos - Europa - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Tvarumo studijos, Europa

South Eastern Regional College

Tai dviejų metų dieninių programa yra apdovanotas Olsterio universitete. Ji buvo skirta žmonėms, kurie domisi A Architektūros technologijos Karjera ir reikalauja fondas l ... [+]

Dabartinė Žinoma šiuo metu galiojimo patvirtinimo su Olsterio universitete. Kaip, pavyzdžiui, programos turinys gali būti pakeisti, siekiant atspindėti dabartinę pramonės poreikį ir praktiką, pradedant 2017 m. Detalesnę bus galima rasti sėkmingo galiojimo patvirtinimo procesą.

Tai dviejų metų dieninių programa yra apdovanotas Olsterio universitete. Ji buvo sukurta žmonėms, kurie domisi karjeros Architektūros technologijos ir reikalauja fondas laipsnį pereiti į aukštąsias akademinių kvalifikacijų ir / arba didinti užimtumo perspektyvas.

Kursas skirtas techninių aspektų pastatų projektavimo ir statybos. Tai apima novatorišką ir tvarų dizaino požiūrį į aplinkos, ekonominius ir socialinius poveikius poreikį. Architektūros technologai kurti konceptualią konstrukciją per statybos užtikrinant pastatų yra gerai dizainą ir išsami, o funkcionalus ir energijos.... [-]

Jungtinė Karalystė Bangoras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba