Filter
Išlyginamosios studijos
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios pamatinių metų programos - Tvarumo studijos

Ką tik vidurinę mokyklą baigę jaunuoliai, kurie dar nėra visiškai pasiruošę studijoms universitete, dažnai domisi pamatinių metų studijų programomis. Šias studijas pasirinkę būsimieji studentai yra supažindinami su aukštosiose mokyklose vedamais akademiniais dalykais bei universitetų keliamais reikalavimais.

Tvarumo akademines studijas pasirinkę studentai studijų metu išsamiai nagrinėja tokias temas kaip klimato kaitos mokslas bei susijusi politika, bendruomenių vystymas, skurdas, įmonių socialinė atsakomybė, efektyvus gamtos išteklių panaudojimas ir t.t. Dauguma šio tipo dieninių studijų programų paprastai trunka bent jau dvejus metus.

Prašyti daugiau informacijos apie pamatinių metų programas - Tvarumo studijos 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Tvarumo studijos

South Eastern Regional College

Tai dviejų metų dieninių programa yra apdovanotas Olsterio universitete. Ji buvo skirta žmonėms, kurie domisi A Architektūros technologijos Karjera ir reikalauja fondas l ... [+]

Dabartinė Žinoma šiuo metu galiojimo patvirtinimo su Olsterio universitete. Kaip, pavyzdžiui, programos turinys gali būti pakeisti, siekiant atspindėti dabartinę pramonės poreikį ir praktiką, pradedant 2017 m. Detalesnę bus galima rasti sėkmingo galiojimo patvirtinimo procesą.

Tai dviejų metų dieninių programa yra apdovanotas Olsterio universitete. Ji buvo sukurta žmonėms, kurie domisi karjeros Architektūros technologijos ir reikalauja fondas laipsnį pereiti į aukštąsias akademinių kvalifikacijų ir / arba didinti užimtumo perspektyvas.

Kursas skirtas techninių aspektų pastatų projektavimo ir statybos. Tai apima novatorišką ir tvarų dizaino požiūrį į aplinkos, ekonominius ir socialinius poveikius poreikį. Architektūros technologai kurti konceptualią konstrukciją per statybos užtikrinant pastatų yra gerai dizainą ir išsami, o funkcionalus ir energijos.... [-]

Jungtinė Karalystė Bangor
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba