Filter
Išlyginamosios studijos
Uganda Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti geriausias pamatinių metų programas Ugandoje apie 2019

Ką tik vidurinę mokyklą baigę jaunuoliai, kurie dar nėra visiškai pasiruošę studijoms universitete, dažnai domisi pamatinių metų studijų programomis. Šias studijas pasirinkę būsimieji studentai yra supažindinami su aukštosiose mokyklose vedamais akademiniais dalykais bei universitetų keliamais reikalavimais.

Ugandos šeimininkai seniausias universitetas Rytų ir Centrinėje Afrikoje, kuri yra Makerere universitetas. Šis universitetas buvo akademinės kompetencijos centras jau keletą dešimtmečių ne tik Ugandos studentams, bet ir kiti studentai regione. Uganda turi daugiau nei 30 valstybinius universitetus.

Prašyti daugiau informacijos apie geriausias pamatinių metų programas Ugandoje apie 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Cavendish University Uganda

Padėkite pagrindą savo laipsniui su Cavendish University Uganda fondo programa. Įgykite dalykines žinias ir įgūdžius, kad galėtumėte žengti žingsnį į priekį nuo savo bend ... [+]

Pamatinių metų programos Ugandoje - 2019. Fondas

Padėkite pagrindą savo laipsniui su Cavendish University Uganda fondo programa. Įgykite dalykines žinias ir įgūdžius, kad galėtumėte žengti žingsnį į priekį nuo savo bendraamžių, kai pradėsite kelionę į sėkmę.

Fondo programa skirta studentams, sėkmingai baigusiems Ugandos pažengusio išsilavinimo pažymėjimo (UACE) arba jo ekvivalento, tačiau nepavyko gauti pakankamai aukšto lygio, kad galėtų užsiregistruoti diplomų ar studijų programose. Jis taip pat skirtas studentams iš šalių, kurių vidurinės mokyklos kvalifikacija nėra laikoma lygiaverte UACE. Kursai akcentuoja bendruosius principus ir taikymą.

Karjeros tikslas... [-]
Uganda Kampala
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba