Geriausios pamatinių metų programos - Statybų konstrukcijų studijos

Fondų metų programa yra geras pasirinkimas tiems studentams, kurie dar nežinojo, kokio dalyko jie nori studijuoti pagal savo ketverių metų laipsnį. Studijų metai supažindinami su įvairiomis temomis, kuriomis siekiama įveikti šių asmenų interesus. Kas yra pamatai statybos metu? Ši konkreti programa skirta asmenims, norintiems siekti aukštojo mokslo statybos pramonėje. Kursai papra… Skaityti daugiau

Fondų metų programa yra geras pasirinkimas tiems studentams, kurie dar nežinojo, kokio dalyko jie nori studijuoti pagal savo ketverių metų laipsnį. Studijų metai supažindinami su įvairiomis temomis, kuriomis siekiama įveikti šių asmenų interesus.

Kas yra pamatai statybos metu? Ši konkreti programa skirta asmenims, norintiems siekti aukštojo mokslo statybos pramonėje. Kursai paprastai yra skirti informuoti mokinius apie prekyboje naudojamas priemones ir praktiką. Studijų metu dalyviai gali pasiimti praktinius mokymus parduotuvėje, laboratorijoje ar net klasėje. Daugelis programų apima lauko studijas, nors ši galimybė skiriasi nuo mokyklos iki mokyklos. Sėkmingi studentai turėtų baigti įgūdžius, reikalingus pradinio lygio pareigybes ar stažuotes kaip dailidę.

Asmenys, dalyvaujantys šioje programoje, linkę įgyti daugybę puikių ir naudingų įgūdžių, įskaitant sugebėjimą analizuoti sudėtingus dizainus ir atkurti jų gyvybes. Jie taip pat gali atsisakyti stiprių organizacinių įgūdžių ir matematinių įgūdžių. Kiekvienas iš šių bruožų gali būti naudingas įvairiose karjeros srityse ir gyvenime.

Fondų metų programos kaina labai skiriasi ir gali priklausyti nuo to, kur yra mokykla, ir kiek laiko programa užbaigiama. Būsimi studentai turėtų atlikti tyrimus prieš taikydami.

Asmenys, baigę statybų pamatų metus, gali būti gerai pasirengę tiesiogiai patekti į dailidę kaip asocijuota įmonė ar mokinys. Turėdami tinkamus įgūdžius, patirtį ir žinias, absolventai gali kurti karjerą kaip statybos vadybininkas ar vertintojai. Tačiau daugelis šios programos absolventų ketina ketverių metų laipsnį statybų valdymo, inžinerijos, architektūros ar kito susijusio laipsnio.

Daugelis mokyklų siūlo statybos programas, tačiau, jei studentas galų gale baigiasi, priklauso nuo jo vietos, biudžeto ir tvarkaraščio. Online pasiūlymai yra patogu tiems, kurie nori dirbti eidami į mokyklą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
ICP International College Portsmouth
Portsmouth, United Kingdom

Nuo mažo namo atnaujinimo iki kelių milijonų svarų plėtros schemų priežiūros nekilnojamojo turto plėtra yra sparčiai besivystanti ir reikli pramonė. Rizika yra didelė, tačiau ... +

Nuo mažo namo atnaujinimo iki kelių milijonų svarų plėtros schemų priežiūros nekilnojamojo turto plėtra yra sparčiai besivystanti ir reikli pramonė. Rizika yra didelė, tačiau taip pat yra potencialus atlygis. Nekilnojamojo turto vystymo bakalauras (Hons) yra tvirtas pagrindas, siekiant rasti sėkmės kaip profesionalų profesionalas. -
Išlyginamosios studijos
Dieninės
2 semestrai
Anglų
Sausis 2020
Su bendrabučiu