Filter
Išlyginamosios studijos
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios pamatinių metų programos - Statybų konstrukcijų studijos

Fondų metų programa yra geras pasirinkimas tiems studentams, kurie dar nežinojo, kokio dalyko jie nori studijuoti pagal savo ketverių metų laipsnį. Studijų metai supažindinami su įvairiomis temomis, kuriomis siekiama įveikti šių asmenų interesus.

Kas yra pamatai statybos metu? Ši konkreti programa skirta asmenims, norintiems siekti aukštojo mokslo statybos pramonėje. Kursai paprastai yra skirti informuoti mokinius apie prekyboje naudojamas priemones ir praktiką. Studijų metu dalyviai gali pasiimti praktinius mokymus parduotuvėje, laboratorijoje ar net klasėje. Daugelis programų apima lauko studijas, nors ši galimybė skiriasi nuo mokyklos iki mokyklos. Sėkmingi studentai turėtų baigti įgūdžius, reikalingus pradinio lygio pareigybes ar stažuotes kaip dailidę.

Asmenys, dalyvaujantys šioje programoje, linkę įgyti daugybę puikių ir naudingų įgūdžių, įskaitant sugebėjimą analizuoti sudėtingus dizainus ir atkurti jų gyvybes. Jie taip pat gali atsisakyti stiprių organizacinių įgūdžių ir matematinių įgūdžių. Kiekvienas iš šių bruožų gali būti naudingas įvairiose karjeros srityse ir gyvenime.

Fondų metų programos kaina labai skiriasi ir gali priklausyti nuo to, kur yra mokykla, ir kiek laiko programa užbaigiama. Būsimi studentai turėtų atlikti tyrimus prieš taikydami.

Asmenys, baigę statybų pamatų metus, gali būti gerai pasirengę tiesiogiai patekti į dailidę kaip asocijuota įmonė ar mokinys. Turėdami tinkamus įgūdžius, patirtį ir žinias, absolventai gali kurti karjerą kaip statybos vadybininkas ar vertintojai. Tačiau daugelis šios programos absolventų ketina ketverių metų laipsnį statybų valdymo, inžinerijos, architektūros ar kito susijusio laipsnio.

Daugelis mokyklų siūlo statybos programas, tačiau, jei studentas galų gale baigiasi, priklauso nuo jo vietos, biudžeto ir tvarkaraščio. Online pasiūlymai yra patogu tiems, kurie nori dirbti eidami į mokyklą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Statybų konstrukcijų studijos

ICP International College Portsmouth

Nuo mažo namo atnaujinimo iki kelių milijonų svarų plėtros schemų priežiūros nekilnojamojo turto plėtra yra sparčiai besivystanti ir reikli pramonė. Rizika yra didelė, ta ... [+]

Bakalauro Pathway į nuosavybės ir tyrinėjimo

Nuo mažo namo atnaujinimo iki kelių milijonų svarų plėtros schemų priežiūros nekilnojamojo turto plėtra yra greita ir reikli pramonė. Rizika yra didelė, tačiau taip pat yra potencialus atlygis. Nekilnojamojo turto vystymo bakalauras (Hons) yra tvirtas pagrindas, kad rastų sėkmę kaip nekilnojamojo turto specialistas.

Portsmuto universiteto Pathways

1 etapas: Universiteto fondas

Vieta

ICP Portsmuto universitete.

Moduliai

IRT įgūdžiaiVerslo valdymasInžineriniai principaiInteraktyvūs mokymosi įgūdžiai ir komunikacijaTyrimo metodai, kritinis mąstymas ir išraiškosMatematika versluiAnglų teisinė sistemaDizaino koncepcijosPortsmuto universiteto apdovanojimaiBSc (Hons) pastatų matavimaiBSc (Hons) turto vystymasBSc (Hons) kiekio tyrimasPopuliariausios karjerosKomercinė bankininkystėAbsolventų statybos inspektoriusProjekto vadovasBaigęs statybų inžinieriusTurto kūrėjasStatybos inžinieriusKiekio matuoklis... [-]
Jungtinė Karalystė Portsmouth
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba