Geriausios pamatinių metų programos - Rinkodaros studijos

Jei esate svarsto įvesti avansą studijų programą ateityje, pamatai metus gali padėti jums nuspręsti, kuri programa yra jums tinka. Įkūrimo metai paprastai yra vienerių metų programa ir gali pasiruošti klasių galite imtis savo ateities laipsnį. Kas yra Įkūrimo metai rinkodaros? Įkūrimo metai rinkodara gali apimti klases galima tikėtis pamatyti ir tuo pačiu vykdyti rinkodaro… Skaityti daugiau

Jei esate svarsto įvesti avansą studijų programą ateityje, pamatai metus gali padėti jums nuspręsti, kuri programa yra jums tinka. Įkūrimo metai paprastai yra vienerių metų programa ir gali pasiruošti klasių galite imtis savo ateities laipsnį.

Kas yra Įkūrimo metai rinkodaros? Įkūrimo metai rinkodara gali apimti klases galima tikėtis pamatyti ir tuo pačiu vykdyti rinkodaros laipsnį. Jums gali būti tikimasi, kad studijuoti rinkodaros analizė, reklamos strategiją ar ryšius. Jūs taip pat gali imtis dėl stažuotės ar darbo studijoje parodys, ką dirbti lauke yra kaip. Gali būti seminarai, praktiniai pasitarimai ar bendraamžių veikla, įtraukti į savo Įkūrimo metai.

Į atsižvelgiant Įkūrimo metai rinkodaros privalumai rengiant jums pažangios laipsnį rinkodara. Po savo Įkūrimo metai jums gali būti suteikta galimybė gauti pažangias klases, o siekti aukštesnio lygio.Įkūrimo metai taip pat gali padėti jums nuspręsti, kuris kelias imtis savo ateities studijoms.

Mokyklos visame pasaulyje nustatyti savo mokesčius už mokslą. Jūsų Įkūrimo metai rinkodaros sąnaudos priklausys nuo jūsų pasirinktą vietą, ir jūs turėtumėte teirautis priėmimo kabinete Daugiau informacijos apie kainas ir mokėjimo galimybes.

Nors Įkūrimo metai rinkodaros paprastai nepakanka švietimo užtikrinti Jums padėtis prekybos pramonės, ji gali padėti pasiruošti savo tolesnio mokymosi. Jums gali būti suteikta galimybė gauti stažuotės ar žemo lygio poziciją su reklamos agentūra, žiniasklaidos išleidimo arba prekybos įmonė. Kai jums gauti pažangias laipsnį marketingo, galite tikėtis daugiau karjeros galimybių.

Kai jūs turite rasti Įkūrimo metai marketingo programą, kuri atitinka jūsų poreikius, galite kreiptis. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
University of Stirling
Stirling, United Kingdom

University of Stirling pasiruoškite tiesiogiai įstoti į 2-ąjį bakalauro laipsnį įvairiuose dalykuose, įskaitant apskaitos, verslo, ekonomikos, finansų, vadybos ir rinkodaros U ... +

University of Stirling pasiruoškite tiesiogiai įstoti į 2-ąjį bakalauro laipsnį įvairiuose dalykuose, įskaitant apskaitos, verslo, ekonomikos, finansų, vadybos ir rinkodaros University of Stirling . Su šiuo Pathway jūs taip pat turėsite galimybę pereiti į vieną iš septynių kitų pirmaujančių Škotijos universitetų - jei pasirenkate šią parinktį, galite pereiti į savo 1-ąjį ar 2-ąjį laipsnį priklausomai nuo pasirinkto universiteto. -
Išlyginamosios studijos
Dieninės
9 mėnesiai
Anglų
07 Jan 2020
Su bendrabučiu