Filter
Išlyginamosios studijos
Pietų Afrikos Respublika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Rasti Geriausias pamatinių metų programas Pietų Afrikoje apie 2019

Pamatinių metų studijų programos studentus paruošia intensyviam mokslui aukštosiose mokyklose. Šio tipo studijų programos yra kuriamos taip, kad supažindintų būsimuosius studentus su aukštųjų mokyklų keliamais reikalavimais, siūlomais studijų dalykais bei padėtų jiems įstoti į norimas studijų specialybes.

Pietų Afrika, oficialiai Pietų Afrikos Respublika yra šalis, įsikūrusi pietinėje Afrikoje. Jis yra padalintas į devynias provincijas. Pietų Afrika yra ne tik taškas šokinėja, ji pati yra fantastiška vieta turtinga kultūra, faunos ir floros bei istorija.

Prašyti daugiau informacijos apie geriausias pamatinių metų programas Pietų Afrikoje, 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

Elžbieto Galloway'o įvadas į mados dizaino kursą turi dvigubą tikslą. Pirma, tai gali būti įžanga į trijų metų trukmės "Fashion Design" diplomą. Ši programa ... [+]

Įvadas į mados dizainą (pamokas, ne visą darbo dieną)

Elžbieto Galloway'o įvadas į mados dizaino kursą turi dvigubą tikslą. Pirma, tai gali būti įžanga į trijų metų trukmės "Fashion Design" diplomą. Ši programa suteikia kandidatams galimybę pradėti tyrinėti mados dizaino technologijas, tobulinant įgūdžius, viršijančius pagrindinį lygį, iki lygio, reikalingo priimant į visą darbo dieną. Antra, sėkmingai baigus "Fashion Design" kursą, kandidatai, norintys tapti ekonomiškai įgaliotais ir savarankišku, įgis įgūdžių, padėsiančių jiems stengtis.

Ši programa siekiama:Pateikite praktinį įgūdžių ir žinių, kurių reikia norint pradėti projektavimo procesą, įvadą.Aptarkite praktinius įgūdžius ir žinias, reikalingas baigtoms mados drabužių gamybai.Pateikite kandidatą į įvairias medžiagas, laikmenas ir projektavimo procesų įrašymo metodus.Sukurti supratimą apie vizualines projekto proceso pasekmes.Programos rezultatai yra šie:Taikykite pagrindines dizaino idėjas mados drabužių gamybai.Suplanuokite, parengkite ir valdykite madingų drabužių gamybą dizaino trumpam.Saugiai ir efektyviai naudokite madingam drabužiui tinkamus įrankius ir įrangą.Padarykite gerai sukonstruotą mados drabužį su dizaino trumpa.Vertiname konteksto įtaką, susijusį su madingais drabužiais.Įvadas į mados dizainą pateikiama šeštadieniais.Nuo kovo iki lapkričio vyko 38 savaitės.Klasės vyksta nuo 9 iki 16 val. Šeštadienį.Įvadas į mados dizaino santrauką... [-]
Pietų Afrikos Respublika Cape Town
Vasaris 2020
Anglų
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba