Ieškoti pamatinių metų programų - Medijos studijos Jungtinėje Karalystėje - 2020

Pamatinių metų studijų programos, kurios paprastai trunka vienerius metus, yra skirtos paruošti būsimuosius studentus aukštajam mokslui. Šio tipo studijas pabaigusiems studentams, paprastai būna lengviau įstoti į jų norimas aukštojo mokslo studijų programas.

Medijų studijų metu studentai įgyja tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris yra ypatingai naudingas norintiems dirbti šioje, gana plačioje, medijų srityje. Priklausomai nuo studentų norų ir galimybių jie gali rinktis tokius akademinių studijų dalykus kaip radijo bei televizijos laidų prodiusavimas ir transliavimas, leidyba, reklama, o taip pat ir fotografija ar socialinė medija.

Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė, visuotinai žinomas kaip Jungtinės Karalystės ir Didžiosios Britanijos, yra suvereni valstybė, esančiuose prie šiaurės vakarų pakrantėje kontinentinėje Europoje.Dvi labiausiai žinomų (ir seniausia) universitetai Oksfordo ir Kembridžo (dažnai vadinama Oxbridge daugelis britų) Anglija taip pat turi keletą kitų pasaulinio lygio institucijas, įskaitant keletą Londone (ypač Imperial College, London School of Economics, University College Londone ir karalius 's College London, viskas priklauso Londono universiteto)

Geriausios pamatinių metų programos - Medijos studijos Jungtinėje Karalystėje - 2020

3 Rezultatai Medijos studijos, Jungtinė Karalystė Filter

Universiteto fondas žiniasklaidos ir žaidimų technologijose

ICP International College Portsmouth
Išlyginamosios studijos 30 September 2020 Dieninės Anglų Su bendrabučiu

Studentai gali patekti į 1-ąjį etapą (Universiteto fondas) ir garantuoti progresavimą iki pirmojo atitinkamo laipsnio metų, jei laikomasi pažangos kriterijų. 1 etapas vyksta I ...

Skaityti daugiau

Makiažo meniškumą (specialieji efektai kelią ir mados ir žiniasklaidos keliu) pamatų laipsnį

The Manchester College
Išlyginamosios studijos 01 August 2020 Dieninės Su bendrabučiu

Kurso tikslas parengti studentus su kūrybinių įgūdžių, reikalingų dirbti žiniasklaidos makiažo pramonėje.

Skaityti daugiau

Tarptautinis žiniasklaidos, humanitarinių ir socialinių mokslų fondas

University of Stirling
Išlyginamosios studijos 25 September 2020 Dieninės Anglų Su bendrabučiu

University of Stirling pasiruoškite tiesiogiai įstoti į 2-ąjį bakalauro laipsnį įvairiose temose, įskaitant žiniasklaidą, žurnalistiką, politiką, sociologiją, psichologiją ir ...

Skaityti daugiau