Filter
Išlyginamosios studijos
Mauricijus Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus geriausią pamatinių metų programas Mauricijuje. 2019

Pamatinių metų studijų programas pasirinkę būsimieji studentai yra supažindinami su bakalauro studijų metu keliamais reikalavimais ir vedamais studijų dalykai. Šio tipo studijas, kurios paprastai trunka vienerius metus, siūlo daugybė viso pasaulio aukštųjų mokyklų. Pamatinių metų studijos yra skirtos palengvinti perėjimą nuo vidurinio iki aukštojo mokslo.

Mauricijus yra sala tauta, tai Afrikos tautos pasiūlysime Jums tinkamiausią momentą, kaip jūs studijuoti universitete. Į Mauricijus ir pakrančių šalies gyvenime paplūdimiai yra tik kvapą. Jūs gyvensite atsipalaiduoti gyvenimą ir mėgautis studijuoja arba universiteto Mauricijaus arba technologijos.

Prašyti daugiau informacijos apie geriausias pamatinių metų programas Mauricijuje, 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Middlesex University Mauritius

Mūsų pamatas programa suteikia jums geriausią galimybę atvykti į studijų programoje Middlesex universiteto. Mes mokome mažų, specializuotų klases ir suteikti specialų ind ... [+]

Mūsų pamatas programa suteikia jums geriausią galimybę atvykti į studijų programoje Middlesex universiteto. Mes mokome mažų, specializuotų klases ir suteikti specialų individualią pagalbą, kad galėtų pasiruošti bakalauro lygio studijų. Žinoma, taip pat apima įvadas į studijų kursus siūlomų Middlesex Mauricijus.

Tarptautinis fondas programa yra vienerių metų supaprastintas Žinoma remiasi keturiais modulių, daugiausia dėmesio skiriant tam tikrai temai. Pagrindinė tema yra nustatytas kurso pradžioje ir remiasi realaus pasaulio scenarijus. Klasės yra mokoma specializuotos, kuriems lektoriai iš viso universitete.

Žinoma, bus:

Plėtoti savo mokymosi įgūdžius ir suteikti jums geriausią galimybę akademinės sėkmės Pagerinkite savo anglų kalbos žinias ir plėtoti savo akademinius kalbos įgūdžius Susipažinti jus su Middlesex universiteto kultūros ir britų švietimo sistemoje Plėtoti savo pasitikėjimą ir savarankiško mokymosi įgūdžių Jums automatinį progresavimą į per Middlesex studijų kursuose Sėkmingai baigus studijas. Moduliai ... [-]
Mauricijus Vacoas-Phoenix
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba