Filter
Išlyginamosios studijos
Malta Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti Geriausi pamatinių metų programas Maltoje, 2019

Pamatinių metų studijos yra kuriamos taip, kad padėtų būsimiesiems studentams įstoti ir pabaigti jų norimas studijų specialybes. Šio tipo studijos būsimiesiems studentams suteikia gerą supratimą, kokius reikalavimus kelia aukštosios mokyklos ir kokie akademiniai dalykai juos domina labiausiai.

Malta yra maža, sala, šalis Viduržemio jūroje, kad eina į pietus nuo Sicilijos, Italija saloje. Malta skatinama pati sėkmingai kaip visiškai dvikalbis tautoje maltiečių ir anglų kalbomis. Jis skaičiuoja daugelis švietimo institutų visam pasauliui kaip šalis, kur anglų kalba yra gimtoji kalba ir todėl jie dažnai net subsidijuoti studentus ten išmokti. Dauguma Maltos piliečių kalba angliškai su labai aukšto lygio.

Prašyti daugiau informacijos apie geriausias pamatinių metų programas Maltoje, 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

STC Higher Education

NCC švietimo lygio 3 tarptautinis aukštojo mokslo studijų diplomas (L3IFDHES) skirtas anglų kalbos kaip užsienio kalbos, siekiantiems patekti į aukštojo mokslo kvalifikac ... [+]

Tarptautinis fondo metas | Diplomas 3 lygis

NCC švietimo fondo metai

APIE

NCC švietimo lygio 3 tarptautinis aukštojo mokslo studijų diplomas (L3IFDHES) skirtas anglų kalbos kaip užsienio kalbos, siekiantiems patekti į aukštojo mokslo kvalifikacijas, mokomas ir vertinamas anglų kalba.

Šis Fondo diplomas yra:

Vertinga universiteto rengimo kvalifikacija, leidžianti kandidatams parodyti savo anglų kalbos įgūdžius (tiek bendrąjį, tiek akademinį) kartu su pagrindiniais perleidžiamais studijų įgūdžiais, kultūrinėmis žiniomis ir matematikos supratimu, taip pat suprasti pagrindines verslo ir ekonomikos sąvokas (Verslo pasirenkamieji dalykai ) arba kompiuterių programavimas (Kompiuterija pasirenkant).... [-]

Malta Pembroke
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba