Filter
Išlyginamosios studijos
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti pamatinių metų programas - Maisto ir gėrimų studijos - Europa - 2019/2020

Pamatinių metu studijas kai kurie universitetai sujungia su bakalauro studijų programomis. Šio tipo studijos, kurios paprastai trunka vienerius metus, yra skirtos paruošti studentus ateinantiems aukštojo mokslo studijų metams ir taip lengviau įgyti aukštojo mokslo diplomą.

Europa yra šešta pagal dydį žemynas ir apima 47 šalis ir asorti priklausomos teritorijos, salos ir teritorijos. Ji ribojasi su Viduržemio jūra į pietus, Azijoje į rytus, ir Atlanto vandenyne į Vakarus.

Peržiūrėti visas pamatinių metų programas - Maisto ir gėrimų studijos - Europa - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Maisto ir gėrimų studijos, Europa

Ecole Supérieure Internationale de Savignac

Svetingumo vadybos fondo laipsnis yra paruošti Ecole de Savignac ir Stratford-upon-Avon koledžo diplomą. Vakarų Londono universiteto išduoto diplomo. ... [+]

Svetingumo vadybos fondo laipsnis

&nbsp

Ecole de Savignac ir Stratford-upon-Avon koledžo diplomą parengė. Vakarų Londono universiteto išduoto diplomo.

&nbsp

Fondo laipsnių profesinio JE apdovanojimai, skirtos su darbdaviais, kuriais siekiama plėtoti techninę ir darbo specifinių įgūdžių, paremta griežta ir plataus masto akademinį gyvenimą. Su darbo patirtį dėmesio Fondo laipsnių dvejų metų maršrutą tam tikru mastu ir yra labai vertinami darbo rinkoje. Jie sutelkti dėmesį į jaunimo ir brandaus amžiaus studentų, kurie nori dirbti, o jie studijuoja įsidarbinti.

&nbsp

Iki šio kurso pabaigoje bus apdovanotas britų fondas Thames Valley universiteto diplomas ir jums uždirbo 120 ECTS kreditų (Europos kreditų perkėlimo sistemos). ... [-]

Prancūzija Savignacas
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba