Filter
Išlyginamosios studijos
Lenkija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Rasti Geriausi pamatinių metų programas Lenkijoje. 2019

Pamatinių metų studijų programos yra kuriamos taip, kad studentus paruoštų aukštajam mokslui. Šių studijų metu būsimieji studentai iš arčiau susipažįsta su tokiomis disciplinomis kaip technologijos, humanitariniai bei tikslieji mokslai taip pat verslas, menai bei inžinerija. Šio tipo studijas pabaigę studentai yra ypatingai gerai pasiruošę pradėti aukštojo mokslo studijas.  

Kaip ir daugelyje kitų ES šalių, Lenkija siūlo nebrangiai ar net nemokamai mokslą ES studentams. Būsimieji studentai turėtų kreiptis tiesiogiai į savo pasirinktą Lenkijos įstaigai. Varšuvos universitetas, pavyzdžiui, mokesčiai tarp 1300 £ ir per metus £ 2500 už savo anglų kalbos kursus.

Prašyti daugiau informacijos apie geriausias pamatinių metų programas Lenkijoje, 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Sopot University of Applied Sciences

Sopot University of Applied Sciences siūlomi studentų, kurie negali tiesiogiai patekti į bakalauro laipsnius, metų pamatai. Fondo metai gali būti tiems, kurie neturi trad ... [+]

Kodėl studijuoti fondo programą? Sopot University of Applied Sciences siūlomi studentų, kurie negali tiesiogiai patekti į bakalauro laipsnius, metų pamatai.

Fondo metai gali būti tiems, kurie neturi tradicinės atvykimo kvalifikacijos savo bakalauro laipsnį pasirinkti. Mūsų fondo metai gali būti kelias kelias skirtingas temas mūsų universitete.

Vidurinių mokyklų absolventų fondo metai yra intensyvi programa, skirta pagerinti kalbos įgūdžius, taip pat rengti kandidatus, norinčius mokytis anglų arba lenkiškai Sopot University of Applied Sciences ar bet kuriame kitame Lenkijos universitete.

Pareiškėjai gali pasirinkti vieną iš dviejų variantų:

Fondo metai anglų kalba žmonėms, norintiems įgyti bakalauro arba magistro programą anglų kalbaFondo metai lenkų kalba žmonėms, norintiems įgyti bakalauro arba magistro programą lenkų kalba... [-]
Lenkija Sopot
Susisiekti su mokykla
Anglų,Lenkas
Dieninės
9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba