Filter
Išlyginamosios studijos
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios pamatinių metų programos - Kosmetologijos studijos

Fondo metai yra įvadinė programa, naudojama kaip tiltas tarp vidurinės mokyklos ar vidurinės mokyklos ir aukštojo mokslo. Ši studijų programa dažnai skirta kurti svarbius kalbos ir studijų įgūdžius, taip pat sutelkiant dėmesį į konkrečią temą. Dauguma pamatų metų programų gali būti baigtos per metus.

Kas yra kosmetologijos pamatai? Tai parengiamoji programa, skirta supažindinti studentus su įvairiais grožio procedūromis. Kai kuriose programose daugiausia dėmesio skiriama šukuosenoms, kosmetikai, vaškuotei ar odos priežiūrai, o kitose - plačios visos kosmetologijos apžvalgos. Kiekvienas universitetas gali reikalauti, kad studentai imtųsi tam tikrų kursų. Nors mokymo programos gali skirtis nuo mokyklos iki mokyklos, kursai gali būti įvadas į grožio industriją, kaip būti makiažo menininke, patekti į įprotį mokytis ir pasimokyti pradedantiesiems.

Gydymas kosmetologija gali padėti daugeliui laipsnių lengviau. Dalyviai dažnai gauna svarbių įgūdžių, pavyzdžiui, kūrybinį mąstymą, bendravimą ir klientų aptarnavimą. Studentai gali pasinaudoti šiais gebėjimais, kad įspėtų nuomininkų vadovus ir susijusius su artimaisiais.

Fondo metų išlaidos kiekvienoje akademinėje institucijoje gali labai skirtis. Dažnai kaina priklauso nuo dalyko, programos trukmės ir mokyklos vietos. Susisiekdami su universitetais, pareiškėjai gali gauti citatą.

Fondo metų parinkimas kosmetologijoje gali paskatinti daugybę karjeros galimybių. Žinoma, studentai gali pirmiausia baigti mokymą. Mokytojai dažnai šią programą naudoja kaip sertifikavimo ar bakalauro laipsnį. Kai kurie absolventai tampa frizieriais, manikiūro ir pedikiūro specialistais, grožio konsultantais, kosmetologais, salonų vadovais, vaško specialistais ir kosmetologijos instruktoriais.

Ar ieškote pamatų metų programos? Daugelis mokyklų visame pasaulyje siūlo šį išsilavinimą, o kai kur netgi yra internetinių kursų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Kosmetologijos studijos

The Manchester College

Kurso tikslas parengti studentus su kūrybinių įgūdžių, reikalingų dirbti žiniasklaidos makiažo pramonėje. ... [+]

Kas makiažas ARTISTRY (specialieji efektai kelias ir mada Žiniasklaida ir kelias) fondas laipsnis kursas apie?

Makiažas artistiškumas su mados ir žiniasklaidos programa yra skirta pasiūlyti besimokančiajam galimybę įgyti patirties ir žinių dirba kaip makiažo menininko ruošiant tiesiogiai darbo ar tolesnių studijų turtus. Žinoma yra keletas pagrindinių modulių besivystančių pagrindinius įgūdžius asortimentą ir atributus, norint tapti sėkminga makiažo menininkas. Šie moduliai yra toliau atliktų pagal mados ir žiniasklaidos, kuriems specialisto kelią modulius.

Kurso tikslas parengti studentus su kūrybinių įgūdžių, reikalingų dirbti žiniasklaidos makiažo pramonėje. Kurso turinys skatina studentus kurti novatorišką idėjų vaizdiniai, tyrinėti kūrybiškumą ir nuorodą į žiniasklaidos makiažo pramonės poreikius. Žinoma, bus parengti studentus įsitraukti ir dirbti meno praktikų visoje įvairių meno makiažas, įskaitant televizijos ir žiniasklaidos aplinkoje, teatro ir fotografijos įvairiuose sektoriuose, taip pat rengiant juos būti nepriklausomas specialistas / paties menininko. ... [-]

Jungtinė Karalystė Manchester
Rugpjūtis 2019
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba